SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening w moim przypadku?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialbym powitac wszystkich uzytkownikow stronki sfd,poniewaz jestem tu nowy.Przechodzac do sedna sprawy:mam 20 lat,187cm wzrostu,100kg wagi(niejestem gruby,ale w miejscu mojej ostatniej pracy urusl mi brzuszek),w bicepcie ostatnio miezylem mam39cm.Stawiam przed wami takie oto pytanie,chcialbym cwiczyc na mase,ale niewiem czy bedzie to efektowne poniewaz codzinnie pracuje fizycznie i te dni kture winny byc przeznaczone na regeneracje takie niesa!Proslibym o jakas rade...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
nie ma zadnych przeciwskazan, zalezy jeszcze co to za praca! bo nie wierze ze pracujesz w kamieniołomach hehe
nie powinno byc zle jesli bedzie dobra dieta i trening a zarazem duza motywacja i chec treningu oraz oczywiscie duzo snu to wszystko powinno ze soba współgrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diete planuje kupic w aptece z polki "odzywki".sen,dzis wstalem o 6,5godzin snu.apropopopo,jakie sa najlepsze godziny zarzynania sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
co to godzin treningu zajzyj tutaj https://www.sfd.pl/****FAQ_-_dla_początkujących_fakty_nie_mity*****-t365278.html

jesli chodzi o diete to taka ,,z półki" obawiam sie a nawet jestem pewny ze nie wystarczy

co do snu to te 6 godzin to taka juz naprawde minimalna granica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten link to prawie jak Biblia dla poczatkujacych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny ipoprawki

Następny temat

Giętkość nadgarstka

WHEY premium