SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening siłowy pod sztuki walki MMA/ K1

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
Witam do tej pory trenowalem na siłowni 5lat 3-4x w tygodniu partami 12-6 standardowo.

Zaczołem trenować walki od 1roku i troche się zajawiłem i mam pytanie jaki najlepiej wykonywac trening na siłowni pod sporty walki? Mile widzany jakis przykład lub link bo na forum nie znalazłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
wiczenia dynamiczne cos podobnego do rzezby.wykonujesz od 20 do 30 powt w serii dynamiczne ruchy.a plan chyba sam sobie ułozysz bo chodzisz 5 lat na silke.w sztukach walki potrzebna jest szybkosc,jak bedziesz zawodowcem i bedziesz mial osobistego trenera to lepszy trening,narazie taki ci wystarczy.dorzezbi Cie i da ci dynamike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
trening sobie sam ułoze, tylko trenowac PARTAMI np : klata, triceps czy obwodowy. I rozumiem ze jak najkrotsze przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
Zależy jak masz treningi często.
Zawsze możesz spróbować FBW + Ćwiczenia na dynamikę.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
poniedzialek 19:00 muay thai
wtorek 18:30 mma
sroda 19:00 sw/bjj
czwartek 18:30 mma
piatek 17:30 muay thai

na siłowni moge byc koło 11 i chcialbym 2-3 chodzic

CO to fbw ? :P

Zmieniony przez - owca1002 w dniu 2010-07-25 14:34:20
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A ja biorę chłopaki 190 na klatę

Gratulacje. Zrobić Ci zdjęcie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 499
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do Oceny

Następny temat

plan treningowy na mase moze byc? prosze o odpowiedz

WHEY premium