SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki trening obwodowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 117
Chciałbym abyście pomogli dobrać mi trening obwodowy, czytałem temat Michaila ale tam nie znalazłem od na niektóre pytania.
1)Czy muszę wykonywać całe 12 ćwiczeń bez przerwy?Siłownia na która chodzę nie jest za duża wiec może być z tym problem. Można to jakoś to rozłożyć na części?
2.Zacząć stosować jakąś dietę?
3.Kiedy mogę zacząć brać odżywki?Czy na razie o tym zapomnieć?
3.Czy w dni nie treningowe mógłbym wykonywać ćwiczenia na konkretne partie mięśni?Da to lepszy / gorszy efekt?
4.Wykonywać aeroby?Jeśli tak to jak często?

Waga: 67

Wzrost: 174

Cel treningowy: rzeźba,siła,masa,spalenie tłuszczu

Staż treningowy na słowni: 1 miesiac ogolno rozwojowyc ćwiczen bez konkretnego treningu

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23462 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94889
Brak sprzętu itd... Częsty problem.

Moja rada - lekkie FBW i będzie ok
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1793 Napisanych postów 36260 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240067
1. Adzik odpowiedzial
2.Tak Wg twojego celu
3. Nie bylo pytania xD
3.gorszy
4.W zaleznosci od tego co chcesz osiagnac... Musisz bardziej rozwinac problem

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23462 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94889
Ej, przeoczyłem inne pytania...

Pozdro
napisał(a)
Początkujący
Na początek chce sie skupić na powiększeniu mięśni, czyli trening obwodowy odpada?
napisał(a)
Ekspert
Jeżeli chcesz masy to dieta na plus (dział odżywianie).

Do tego milutki FBW. I póki co zrezygnuj z aerobów, chyba, że uwzględnisz wszystko w diecie - ale z Twoim stażem może być cięzko, bo nie znasz jeszcze swojego ciała.
napisał(a)
Początkujący
Tylko jaki FBW wybrać?Możesz mi coś konkretnego polecić?do ktorego sie stosować na początek?
napisał(a)
Ekspert
Zajrzyj do czerwonego tematu w dziale. Tam masz artykuł George'a. On bedzie w sam raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicepsik

Następny temat

proszę o radę

Masło - dlaczego podrożało? Masło - dlaczego podrożało? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Testosteron powoduje raka prostaty?! Testosteron powoduje raka prostaty?! Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi