SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Witam. Chciałbym sie doradzic bo jestem jakby nowicjuszem o trening dla mnie który byłby dla mnie najbardziej odpowiedni. Podaje dane o sobie.
Wiek-15
Waga-69
Wzrost-173
Staż- jakies 3 miesiące ale nie było to dobre trenowanie.
Najbardziej chodzi mi o siłe oraz jakiś szczupły brzuszek bo chciałbym go mieć. Od poniedziałku zaczynam trening na świetnie wyposażonej siłownii. Proszę o rade. Z góry dzięki. Pozdro

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Jak postanowiłem tak zrobie-bede jadł zdrowo bo ja poprostu odżywek i czegoś innego nie uważam.Za wszystkie odpowiedzi dziękuje. Pozdro

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Dzięki bardzo a da mi coś ten trening jesli będe cwiczył systematycznie i z dietą??? Pozdro

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
Ja bym jednak polecil ci ten trening. Sila idzie pieknie, z dieta i tym treningiem z pewnoscia bedziesz mial dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Kurcze ja juz nie wiem. FBW chyba nie bedzie dla mnie za dobry bo ja tak naprawde zaczynam moją kariere prawde mówiąc. Chodzi mi ze jestem jeszcze młody. Trening domatora robiłem przez 4 miesiące i efekty są zaj****te. Chciałbym ćwiczyć na poczatku taki lekki trening a potem zacząc cos cięższego. Gorzej z dietą bo nie mam ułożonej. A bez niej można cos osiągnąc?? Pozdro,..

Zmieniony przez - krzycho210 w dniu 2008-03-29 13:00:06

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
na początku wszystko idzie dobrze ale potem jest juz gorzej zacznij od act a dietke sobie napewno ułożysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
juz jestes przygotowany do treningow act to tylko jakby takie obeznanie z ciężarem rob smialo fbw nie przesadzaj z ciezarem i tyle
ps. tez jestem mlody i robie fbw:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
ACT...a prawda jest taka, że jeśli będziesz systematyczny, pilny i będziesz miał dobrych ziomków to nauczysz się swego organizmu i będziesz wiedział najlepiej co i jak.

Od czegoś trzeba zacząć. Wielu golkiperów zaczynało od ataku ;)

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Któryś napewno sobie wybiore. QKAMIL a ile masz lat bo tak spytam???. Diete już układałem i była i tak zła i tak. A jęśli bede jadł to co trzeba przed i po treningu da to coś bo rano i wieczorem nie mam czasu a w godzinach treningu moge jeśc to co trzeba. Pozdro

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Tak się składa ze będe cwiczył sam bez ziomków. Pozdro

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

planik

Następny temat

Proteiny?

Wiecej