SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki suplement

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1005
Cześć,
we wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną na staż i podejrzewam, że w trakcie strzele buraka i tak myślę czy można się jakoś przed tym zabezpieczyć?
Wydaje mi się że mlekos w jakimś filmie mówił, że w takich sytuacjach może pomagać tyrozyna. Co o tym myślicie? Może macie jakieś inne propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134569 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801010
tzn mas zna mysli efekt flush na twarzy? ze bedziesz sie czerwienil?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1005
tak
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134569 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801010
bardziej cos na uspokojenie sie przyda, np nervosol ziolowy, zeby cisnienie ci nie skoczylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kreatyne kupić?

9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser?