SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stak teraz polecacie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Jak w temacie. Budowa ektomorfik staż ładnych pare lat i myślę że trzeb jakiś stak zaaplikować przed latem na maso-żyłe Kupiłem superpumpa 250 i dziś z niego zrezygnowałem bo nawet to pół porcji tak mnie wystrzela że nie dam rady potem normalnie funkcjownować zejście mnie wali 2 godziny.Czyli żaden stak z pobudzaczami, ja po małej kawie z automatu latam jak naćpany więc mi to nie służy. Zadaję pytanie ponieważ z branży suplementów wypadłem jakieś 3 lata temu.
Pozdrawiam.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
tez chcialbym takiego kopa dostawac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
byś nie chciał... Jestem wystrzelony przez 30-40 min po tym super pumpie jest super ale potem, tragedia .palpitacje jakieś, niedotleny i zejście jak po 2 dniach picia. Kiedyś wypiłem kofeine w tabsach 2 tabletki to myslałem że zwariuje tak mnie wystrzeliło

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ciekawe
ogolnie moze CP w takim przypadku?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Najlepszą odżywką jaką kiedykolwiek jadłem był dla mnie Cubed chyba z san. Ale nigdzie tego dostać nie można. Jest coś podobnego dostępnego na rynku??

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
cubed to byl jablczan kreatyny tylko, ze dwumolekula, nie jak obecnie potrojna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
to moze faktycznie tak jak tomq napisal cp lub nitrobolon?

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Noo chyba wybiore clouta.I jeszcze dla upewnienia .Tam nie ma w nim nic co będzie pobudzać tak??

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
nie, ale jest beta-alanina po której niektórych ogarnia wszechobecne swędzenie. Polecam Clouta, stack jak stack, rzekłbym że pierwsza trójka, cena duża ale przynajmniej genialny smak - zdecydowanie najsmaczniejszy ze wszystkich stacków jakie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Ja osobiście poszedł bym w green magnitude , o ile dalej fajnie po nim klepie , nie ma za dużo składników aktywnych ale przyjemnie się ćwiczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze dobieram odżywki?

Następny temat

Mutant mass dla kobiet

WHEY premium