SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stak lub cos innego ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 943
Witam sprawa wyglada tak, chce zrobic cykl celem tego cyklu miala by byc sila, wytrzymalosc silowa i masa tez bym nie pogardzil.

i planuje jako przed treningowke wrzucic Mesomorpha(sprawdzony na jednym cyklu)

i jako potreningowke\stak chcialbym cos co by mnie wzmocnilo na dluzsza mete, tyle ze troche juz bralem tych stakow(storm, xpand(2razy),superpump + 2 cykle na kreatynie w tym jeden na jablczanie)

pytanie jest nastepujace
Jaki stak, lub inna odrzywka nie koniecznie na kreatynie byla by dobra, dodam ze trenuje MMA i glownie pod MMA ma byc ten cykl

oczywiscie dieta bialeczko bcca jest :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
No ale Cyto moze z kreatyna wziasc razem po treningu.Nie wiem czy Meso ma kreatyne ale jesli tak to tylko po treningu kreatta w DT i styka a w DNT kreatyna rano lub na wieczor.Dla mnie to nie ma roznicy i efekty takie same.

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak chcesz dobrą potreningówke to poczekaj 2 tyg i kup
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Complete_Workout_Support-opis26691.html - tyle że bedzie poprawiona wersja v2

ze staków
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 943
chodzi mi o taka odzywke ktora bralbym codziennie naczczo i w dni treningowe po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
napisałem wyzej
Green Magnitude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Remik7 dobrze radzi Green Magnitude jest dobre ale jesli chcesz mniej cenowo to polecam potreningowy Cytocell ,a najlepiej po treningu wziasc jakis dobry Gainer i to staraczy po co odrazu jakies staki ? Ja tylko Gainera zawsze biore i to chyba najlepsze rozwiazanie : )

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 943
ten Cytocell fajnie sie prezentuje tylko ze starcza na 4 tygodnie a ja planuje cykl ponad 6 tygodniowy, czy muglbym np zamiast dawki przed snem wczucic jablczan kreatyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Ja bralem Cytocell i starczyl mi na 6 tygodni chyba 1 puszka.W DNT Kreatyna moze byc na noc 5gram zamiast na czczo w DT tak samo 5 gram przed treningiem i 5 gram na noc.Cytocell wtedy bylby po treningu tylko.

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 943
przed treningiem bede bral mesomorpha, to lepiej po treningu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
No ale po treningu bedziesz bral Cytocella ? No ale w sumie zrob Cytocell po treningu z kreatyna.Mess przed i tak jak chciales W DNT Na noc i DT tez na noc.

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
meso przed tr
cyto po tr

dnt 5g mono i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234287
w ciagu dnia, na noc nie ma sensu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś po cyklu na kreatynie

Następny temat

Co do xpanda moono (jakie) czy dróga pucha xpanda i ile razy dziennie brac

WHEY premium