SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki sposób na to?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 276

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10612 Napisanych postów 43219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Zawsze po treningu mam odciski i teraz pojawiły się też takie małe bąble co zrobić, żeby to znikło? bo takie nieprzyjemne odczucie mam jak coś robię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4873 Napisanych postów 95052 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 711346
pokaż zdjęcie, moze odciski CI się płynem podlały.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36391 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296811
Ja bąble zawsze przebijam igłą i po pewnym czasie jest ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA

Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?