SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz polecacie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
Witam wszystkich, mam problem przerobiłem kilka spalaczy takich jak dyma burn, thermo speed, dren i powiem że kaszana i efekty marne może znacie jakieś mocne spalacze które będą działały jak trzeba.
Oczywiście robie aero po każdym treningu 15-30 na rowerku + dieta.
Pozdrawiam sogi polecą za dobre rady :)

Shut The f*** Up And Train

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
ja polecam HYDROXYCUT HARDCORE czesze pieknie aeroby po 40 minut minimum i bedzie dobrze plus dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
30min za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1417
za malo aero..a rozpisz dietke? jedziesz na czyms czy na sucho?

winning the fight against genetics

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
lepiej zacznij pedalowac wiecej na tym rowerku zanim zabierzesz sie za spalacze i rob areo z rana naczczo 45 min a nie po treningu


Zmieniony przez - prosac w dniu 2009-07-20 02:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam Lipo 6 black Kozacki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
a mi ostatnio wpadl w rece suplement o nazwie stacker 2 przezroczysta buteleczka i zolte kapsulki w srodku jest ich bodajze okolo 100

ale w sumie nie wiem czy to suplement skoro ma 30mg efki w 1caps czesze pieknie mialem okazje sprobowac, ale nie wiem czy jest to do dostania gdzies w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Warty do sprobowania jest Clenburexin z Treca, ja jeszcze nie probowalem ale testowalem na mojej narzyczonej, super efekty tzn. prze 5 tyg. 6kg plus oczywiscie trening i dieta, rowniez ALR Hyperdrive warty zauwazenia. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
Moja dieta to 3g białka 4g węgli teraz robię redukcję ważę 96kg przy 182 wzrostu biorę białko, i po treningowo monster mass olimpu

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Johny - gdzie ty masz w tym efke??

http://www.stacker2.com/product_IE.asp?product=prd04s2&order=t 

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 333
nie robiłem jeszcze żadnego cyklu problem w tym że spalacze które wymieniłem w temacie nie działają na mnie więc myślę że niema co kupować następnych legalnych supli dlatego proszę o radę

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
wyrzuc monstera i bierz tylko bialko, kup sobie Venoma 3 od Hyperdrive albo Hydroxycut z Muscletech'a, do tego zwieksz czas aero, po treningu 30 minut biezni to tak od niechcenia powinno byc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykla enan + dieta a zalewanie

Następny temat

Insulina,pytanie?

WHEY premium