SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki spalacz :) ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 467

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

endomorfik

19

Waga / wzrost

100

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

Redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

Białka,carbo,mono,tauryna,aminokwasy

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Zapotrzebowanie 3400kcal, dieta 2900.

Przewidziane finanse na cykl

500

Uwagi i sugestie

endomorfik
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 920
Witam. Jestem aktualnie na redukcji, dietka na ujemnym bilansie oczywiście, do tego wale HST 3x w tygodniu (chcę utrzymać masę mięśniową) i 5x w tygodniu aeroby, 3 razy po treningu siłowym 30-40minut oraz 2x w dni wolne ok. godziny. Dorzuciłem do tego także a6w na brzuch(już 10 dzień :P ). Z Supli jakie biore to:
-Białko wiadomo w celu uzupełnienia tam gdzie go potrzeba
-Monohydrat Olimpu 5g przed i po treningu - Głownie jako ochrona mięśni
-Aminokwasy Scitec Nutrition Ultra Amino 6 kapsów dziennie

Jako że w spalaczach wgle się nie orientuje , ponieważ nigdy nie brałem to chciałbym byście mi troszke pomogli, dodam że chciałbym coś mocniejszego, zaciekawił mnie OxyElite Pro oraz Hyperlean Fx 7 . Co o nich sądzicie ? Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2594 Napisanych postów 63052 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 520428
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4456
nie za duzo tych aerobow? 3xw tyg starczy ,jedź na diecie jak masz ujemny to tkanka bedzie spadac: )

You Train, Well Do The Rest!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
a tam za mocne

pytanie jakie kto ma receptory, zatem genetykę

jeden poleci po spalaczach olimpowskich 30 zł za pudełko innego oxyelite pro nie ruszy

co do oxyelite pro powiem tak - tak jakoś przy 3 tabletkach trochę tam czułem, że bardziej sie pocę
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 920
Właśnie na mnie trzeba coś mocnego żebym wgle poczuł :P Jestem bardzo dobrze zbudowany ze tak powiem :D
Co do tych aerobów to spoko zmniejsze do 3 razy, zobaczymy jak będzie szło. Co z tym spalaczem ? Ktoś jeszcze coś może doradzić?

Zmieniony przez - Mateuszek1234 w dniu 2013-07-27 16:18:31
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4456
ja polecam clenburexina II

You Train, Well Do The Rest!

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2594 Napisanych postów 63052 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 520428
_Alchemik_
a tam za mocne

pytanie jakie kto ma receptory, zatem genetykę

jeden poleci po spalaczach olimpowskich 30 zł za pudełko innego oxyelite pro nie ruszy

co do oxyelite pro powiem tak - tak jakoś przy 3 tabletkach trochę tam czułem, że bardziej sie pocę

takim tokiem rozumowania ,lepiej odrazu wskoczyć na eca/clen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz DEVILS BURN zna ktos???

Następny temat

Pytanie o mieszanke.

Mielona wieprzowina z warzywami Mielona wieprzowina z warzywami Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki