SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki smak ma efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 485

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5448
Siemanko, mam pytanie, jak smakuje efedryna? Oczywiście chodzi mi o proszek a nie smak tabletki. Jakiego jest koloru itd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 349 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13971
Biała, mega gorzka.

Endomorfik :(

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3991 Napisanych postów 55773 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353989
maczoszym12
Siemanko, mam pytanie, jak smakuje efedryna? Oczywiście chodzi mi o proszek a nie smak tabletki. Jakiego jest koloru itd?

Brałem luzem ef czy cof - obie ultra biel, smak chemiczny ali co tutaj dużo mówić. Efka gorzej w zapachu/smaku niż cof.

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5448
No właśnie ja jak biorę proszek na język to najpierw czuje takie kwaśne (opor mi to przypomina witaminę C zmielone takie tabletki gdzie jest powłoka słodkiego a później kwaśna witamina c) i właśnie czuje takie bardzo kwaśne i trochę słodkiego a po 1 czy 2 sekundach dochodzi cholernie gorzki smak którego nawet nie mam do czego porównać
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6919 Napisanych postów 216473 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804292
działanie efki szybko poczujesz jak już brałeś

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Brałem, po pierwszej dawce pół tabletki (ok 25mg) zwiększał mi się bardzo potliwość, ale to bardzo sie pociłem no i byłm pobudzony jakbym sieknął dobrą kawe, poza tym nic innego nie czułem
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 595 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43896
a co jeszcze chciałbyś czuć?

Jedyny sport na całe życie

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6919 Napisanych postów 216473 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804292
no to masz dobrą efkę

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3991 Napisanych postów 55773 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353989
Czy dobra to można podyskutować, mógł równie dobrze dostać cofeine która jest tania, łatwo dostępna i co ważne bardziej legalna w obrocie niż efedryna. Bo organoleptycznie prawie różnica jest żadna, kto nie widział/brał obu to właśnie tak napisze. A sam autor już przyerównał działanie do kawy, a przecież cofeina działa inaczej niż efedryna, kto raz brał real efke to wie jaka jest różnica pomiedzy tymi substancjami.

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1556 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44947
Po efce ściska szczękę i są ciężkie oddechy można to porównać do nie powiem czego. No i z fajka problemy mogą być
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 31870 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233428
To już zależy od dawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutagen pharma ktos zna podobno enan 300mg ml

Następny temat

Redukcja, potem masa

Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata