logo
zamknij zamknij

Jaki rodzaj treningu?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

0 5 0
napisał(a)
tajemniczyyyy4
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 71 dni Przeczytanych tematów 1174
Witam, ćwiczę ponad pół roku splitem i zamierzam go zmienić tylko nie wiem na który. Moim celem jest masa.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1616 Napisanych postów 41763 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 315020
To daj jakieś informacje o sobie i plan jakim trenowałeś do tej pory i pomyślimy co możesz robić dalej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
tajemniczyyyy4
Początkujący
Klasycznie było,
klata triceps
plecy biceps kaptury
nogi barki łydki
chodziłem na siłownie tak jak był czas czyli zdarzało się, że dwa dni pod rząd ale przeważnie zachowywałem dzień przerwy lub dwa.
176cm 72kg

Zmieniony przez - tajemniczyyyy4 w dniu 2017-07-13 20:20:13
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4453 Napisanych postów 131946 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663690
dalej chcesz kontynuowac splita? czy cos bardziej zlozonego?
napisał(a)
tajemniczyyyy4
Początkujący
Chcę zmienić na coś innego, czytałem że split nie jest zbyt odpowiedni dla początkujących, a taki chyba jestem
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4428 Napisanych postów 93064 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 613721
mozesz skorzystać z tematu http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2036 Napisanych postów 35683 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 254159
Split jest bardzo dobry o ile go dobrze zaprogramujesz. Najlepiej jakbyś trenował każdą partię dwa razy w tygodniu.
W temacie pierwszy rok masz gotowce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na dwa plany AB..

Alina Pettke - ocena sylwetki

Trening w weekendy, czy to ma sens?

Suplementy dla nastolatka

Kulturyści na plaży - galeria gwiazd

Jakie buty wybrać do treningu?

Makarony - porównanie okiem dietetyka

Sterydy anaboliczno-androgenne a serce

Rafał Tasiemski - ocena sylwetki