SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki poziom estro jest dobry na cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14726
Jaki poziom e2 działa anabolicznie wraz z tesciem a jeszcze nam nie szkodzi na tyle żeby wywołac gino itd.Od jakich wartości estro powinno się rozważyć zbijanie a od jakich należy zbijać bezwzględnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7021 Napisanych postów 216729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811523
Spread indywidualna I jednych 10-20 oczek nad robi problemy inni moga miec wartosc podbita wielokrotnie. U mnie idealnie sie sprawdza 10-50 nad widelkami
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14726
dzięki , a możesz mi powiedzieć czy estro wywala stopniowo podczas cyklu , czy też nie ma reguły ?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7021 Napisanych postów 216729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811523
Nie ma reguly.najszybciej wybija na hcg.
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
dzięki
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 687 Napisanych postów 5338 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51690
U mnie estro 50% ponad normę już daje o sobie znać. Bolące wentyle i puchnące piszczele z lędźwiiem.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39603
U mnie estro 2 3 razy ponad normę nie robi żadnych problemów, za to ciągnie za sobą prolaktyne, na którą już jestem bardziej czuły przy lekko przekroczonej zaczyna się zmuła, pogorszenie libido itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena pierwszego cyklu

Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki Jak ćwiczyć na masie? Jak ćwiczyć na masie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana