SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki powrót?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
Witam mam takie pytanko jak najlepiej wrócić na siłke po przerwie. w tamtym roku cwiczyłem przez całą zimę i na wiosnę na teściu jechałem szło bardzo fajnie! w tym roku od grudnia od marca też coś tam ćwiczyłem. chce wrócić na siłowniw czy zacząc na początku "na sucho" potem kreatynka gainer itp czy juz to mi nic nie da po teściu?? prosze o jakieś rady

~Siła i honor!~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Po pierwsze skończ z koksem bo to się źle z toba skończy. Uwierz mi... Na początek zacznij od ACT i diety. Potem masówki/siłówki. Jak poczujesz większą stagnację to możesz zacząć powoli wprowadzać suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Dlaczego mialoby Ci nic nie dac??? Jak dobrze przepracujesz to efekty beda widoczne.
pzdr.

Zmieniony przez - WWJD w dniu 2007-05-20 12:04:07

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
No i skoncz z koksem

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
heh dzięki za rady ale jak dieta ma wyglądać jeżeli musze jeśc normalne obiady ze starymi! Mam sobie wymierzac co po ile g? czy lepiej jak robiłem wszystko i dużo aby nie tłuste? i po jakim czasie braku efektów moge stwierdzić czy stanacja??

~Siła i honor!~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Najlepiej jakbys poczytal w tematach podwieszonych. Tam jest wszystko czego potrzebujesz na temat diety (a nawet wiecej ).
pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
i po jakim czasie braku efektów moge stwierdzić czy stanacja?
a po co sie tym stresujesz? zacznij najpierw porządnie cwiczyc.

serio brałes tescia a nie masz pojęcia o diecie i treningu? zartowałes , prawda?

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
sam to powiedziałeś!!! bo ćwiczyłem regularnie zadnego treningu nie opuściłem przez ten czas co ćwiczyłem jadłem to co było tylko więcej (nie gotowałem sobie nic specjalnego)a teścia brałem na serio! do tego 30 tab metki ale nic nie wartej...

~Siła i honor!~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
to nie jest powód do dumy. masz 17 lat.

nie bierz juz zadnych leków dla ciezko chorych tylko cwicz na sucho.

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

priorytet-nogi

Następny temat

Praca fizyczna i siłownia

WHEY premium