SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki macie w tym momencie puls?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 613

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6768
Jak się nie przyjmie, to się usunie
Jaki macie teraz w spoczynku puls, dużo się wam zmienił od momentu rozpoczęcia ćwiczeń? Ja miałem standardowo 70-80/min, po roku treningów mam 44/min, chociaż c się zdarza do 40/min.
Jak zmierzyć puls?
Przykładamy dwa paluchy do tętnicy szyjnej, liczymy częstotliwość uderzeń przez 15s i mnożymy razy 4.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 5405 Napisanych postów 58602 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448173
Podajesz swój puls ale pytasz jak go zmierzyć...

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6768
"Jak zmierzyć puls?
Przykładamy dwa paluchy do tętnicy szyjnej, liczymy częstotliwość uderzeń przez 15s i mnożymy razy 4. "
Dla tych którzy nigdy nie mierzyli, nie pytam się ja osobiście, podałem tylko odpowiedź na możliwe pytanie, zadane przez osobę, która nie wie jak zmierzyć puls. Znam osoby, które nie wiedzą, więc z góry napisałem.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6886 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36251
49 ostatnio miałem na ciśnieniomierzu

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3974
albo liczymy przez minute i mamy wynik 66
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 4153 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41167
tak na marginesie ja przystawiam paluch na 10 sec i razy 6

po ostatnim treningu crossit miałem puls 105 jeszcze przez 30 min po treningu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stymulator mięśni, czy faktycznie działa?

Następny temat

Drążek który kupić???

Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo  IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD.