SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki gryf + parę pytań odnośnie treningu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 7
Witam
Chciałbym kupić gryf prost, ale widziałem różne rozmiary i nie wiem jaki dobrać pod siebie, zaczynały się od 120cm aż do 180cm.

Teraz pytanie odnośnie treningu, podanie mi ćwiczenia lub link z gotowym treningiem poprawiający wyskok? W domu dysponuje hantlami oraz obciążeniem około 30kg, do tego mam zamiar kupić gryf prosty.
Mam 17 lat, 195cm wzrostu i ważę około 83kg.

Możecie również podać ćwiczenia lub link na rozbudowę górnych partii mięśni? Jakiś biceps triceps itp.
Najlepiej, żebym mógł je wykonać z podanym sprzętem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9882
Wpisz na google "atlas ćwiczeń" możesz sobie na bazie tego co tam znajdziesz ułożyć plan.
Gryf kupiłbym jak największy z racji na to,iż więcej ćwiczeń wykonasz właśnie długim gryfem.

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne - prawda czy mit ?

Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie?