logo
zamknij zamknij

Jaki grill aktualnie polecacie?

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 455

0 5 0
napisał(a)
Mentor KRJ
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 461 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25270
Witam planuję kupić grill elektrczny, który aktualnie jest warty uwagi ? interesuje mnie żeby nie dymił za bardzo i w miarę był energooszczędny
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2207 Napisanych postów 48305 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266245
https://www.ceneo.pl/13509441  korzystam z tego modelu już bodajże 4 rok i sprawdza się elegancko.
No chyba, że faktycznie musi to być super mega świeży model z bajerami, to w ciemno można polecić https://www.ceneo.pl/49558213

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2017-06-23 18:17:58

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4420 Napisanych postów 93001 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 611812
żaden nie dymi jak nie przypalisz potrawy. Co do energooszczędności jak kupisz grill 1000 wat to będzie do doopy, będziesz grilował godzinami a na to samo wyjdzie jak kupisz o porządnej mocy 1800-2000 wat

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Mentor KRJ
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 461 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25270
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4420 Napisanych postów 93001 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 611812
też będzie ok, ale poczytaj dobrze kiedyś się tym interesowałem jak się przymierzałem do kupna i z tego chyba po otwarciu górnej klapy wszytko na stół spływa bo tam nie ma żadnego pojemniczka. Gdzieś na YT chyba nawet filmik był to taki sam jak koniu podał tylko że z mniejszą płytą

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1841 Napisanych postów 49295 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423776
Polecam przejrzeć temat. Znajdziesz w nim wiele opinii na temat różnego rodzaju sprzętu:

http://www.sfd.pl/SPRZĘTY_KUCHENNE__POLECAM_,_NIE_POLECAM_-t1071120.html 

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2207 Napisanych postów 48305 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266245
anubis84
też będzie ok, ale poczytaj dobrze kiedyś się tym interesowałem jak się przymierzałem do kupna i z tego chyba po otwarciu górnej klapy wszytko na stół spływa bo tam nie ma żadnego pojemniczka. Gdzieś na YT chyba nawet filmik był to taki sam jak koniu podał tylko że z mniejszą płytą

Pojemniczek jest,
będzie spływać, jak źle zamontuje się płyty grzewcze - można zamontować odpływem i w stronę pojemniczka i na odwrót.
1

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie w delegacji

Rafał Tasiemski - ocena sylwetki

Michał Żądło - ocena sylwetki

Androgeny, wyniki sportowe i paszport biologiczny

Powiedziała TAK!

Porusz swoje łydki - strategie wspomagające rozwój łydek

Sterydy anaboliczno-androgenne a serce

Czym się kierować wybierając trenera personalnego?

TOP 10 fitnessek z Instagrama