SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer polecacie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Czolem. Juz od prawie 2 lat bez dluzszych przerw chodze na silownie (3-5 dni w tygodniu). Przy 185cm wzrostu, moja waga to 80kg. Nie prowadze znaczacej diety (ustrzegam sie co prawda przed slodkim, a alkoholu prawie w ogole nie pije) mam ulozony przez mojego znajomego trening, ktory lekko zawsze modyfikuje:
Na silownie (zazwyczaj) niedziela: 4x cwiczenia na klatke, 4x cwiczenia na biceps, 5 setow po 10 powtorzen - staram sie robic duzo laweczek (plaska, pod skosem w gore i w dol); sroda: 4x cwiczenia plecy, 4x cwiczenia na triceps, 5 setow po 10 powtorzen; piatek: 4x cwiczenia na brzuch, 4x cwiczenia na ramiona, i tu rowniez 5 setow po 10 powtorzen - staram sie robic duzo cwiczen na macie, jesli chodzi o brzuch. Przez ostatnie 3 miesiace zaczalem chodzic jeszcze dodatkowo jeden lub dwa dni w tygodniu, cwiczac losowe partie ciala (najczesciej klatka piersiowa).
Biore rowniez suplementy - przed silownia pre workout z ON - po silowni i po sniadaniu Serious Mass z Optimum Nutrition -przed i po silowni Amino z Optimum Nutrition, BCAA z ON, Glutamina z ON .

Okej, podsumowujac ta wypowiedz - konczy mi sie gainer (Serious Mass z ON), ktory nie odniosl wielkiego sukcesu w moim przekonaniu (nie odnotowalem przyrostu masy - niestety) mozliwe, ze jest to spowodowane moim ruchliwym trybem pracy (biegam w pracy, a dokladnie zbieram zamowienia online dla klientow w magazynie, ktory jest ogromny i trzeba sie nachodzic z lokacji a do lokacji b). Szukam czegos mocniejszego - ktos, cos?

Zmieniony przez - Tom1993 w dniu 2015-09-12 15:09:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Nie odnotowałeś przyrostów masy bo DIETA JEST DO KITU :) IMO mogą Ci nawet cukru pudru do paczki nasypać, jeżeli dieta będzie ogarnięta, i nie będzie uboga w makroskładniki potrzebne do budowania masy to będziesz ją budował... Skoro nie przytyłeś nic to najwidoczniej ZA MAŁO JESZ.Odstaw te gainery a weź się za ogarniętą michę.Nie odbieraj tego jako atak :) Miłego dnia, Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Inaczej. Nie stosowalem/stosuje scislej diety. Ogolnie staralem sie jak najczesciej i jak najwiecej piersi z kuraka, ryzu, sera bialego, jajek itp, itd - jadlem i jem duzo porcji jedzenia w ciagu dnia - jestem lakomczuchem :).

Ale tak jak pisalem wyzej, wydaje mi sie, ze to przez tryb mojej pracy (zaczalem pracowac w tym miejscu 2 miesiace temu - zapomnialem dodac wczesniej) i dlatego potrzebuje jakiegos, czegos mocniejszego - cos, co mozecie ze swojego wlasnego doswiadczenia poleciec.


Zmieniony przez - Tom1993 w dniu 2015-09-12 15:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
ja ci polecam zamiast porcji gainera torebke ryzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
temat nie ma sensu, drazycie temat poboczny, ktorym jest dieta. w temacie jasno i wyraznie pisze 'jaki gainer polecacie'. z gory dziekuje, ale to nie ma sensu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
kazdy gainer to niskiej jakosci odzywka wez ktora chcesz patrz na cene jak juz ci tak zalezy ale wedlog mnie to kasa wyrzucona taka moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
zalezy, bardzo - bo moja waga mnie niepokoi ostatnio. wiem ze gainery jak wszystko inne dzieli sie na te lepsze i te gorsze. slyszalem dobre rzeczy o mutant mass czy nawet gainer od K**. jest masa opinii o tych produktach, ale ciezko cos wybrac ze wzgledu na ich zbyt duza ilosc. kasa to nie problem. de facto przyloze sie do diety, ale dalej potrzebuje jakiegos 'dopalacza' :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3329
Nie będziesz potrzebował 'dopalacza' jak zadbasz o michę. Proste i logiczne. Olej wydawanie kasy na gainery i zainwestuj w miche i aminokwasy/bcaa. Wyjdziesz na tym kilka razy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
A czego się od gainera spodziewałeś, jaki byś nie kupił (omijając firmy krzaki) to będzie ok 20g białka i 70g węgli na 100 g produktu. Nie zadziałał bo widocznie masz spore braki kalorii w diecie.

Szukam mocniejszy gainer, nie ma nic takiego to tak jakbyś w sklepie szukał mocniejszego ryżu.

No i założyłeś temat o gainer w dziale odżywianie a nie suplementy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
NIE POTRZEBUJESZ MAGICZNYCH PROSZKÓW.. Odżywek nie dziel na lepsze i gorsze, szczerze zamiast walić jakieś gainery to wolałbym się takiego syfu jak nesquiki najeść albo chocapic, przynajmniej jakieś korzyści bym z tego miał w postaci spokojnej psychiki. Jakiego GAINERA byś tu nie dał to nie zadziała bo masz braki KALORII W DIECIE czlowieku zrozum to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybieranie na masie.

Następny temat

Czym sie zapychac na redukcji?

Wiecej