SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki cykl ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642


Czesc wszystkim, mam pare pytan. Teraz od stycznia zaczynam przygotowania do zawodow zaczynaj sie od marca wiec jest troche czasu. Rozpisalem sobie pare rzeczy i chce dowiedziec sie czy ktos moze mam jakis pomysl i poprawic mnie w czyms. A wiec teraz przez 4 tygodnie biore kreatyne phyochema czyli caly styczen. Od lutego do konca marca chce wziasc sustanon 10 amp. i 100 metki polskiej tylko nie wiem jak to rozpisac zeby bylo si. Matke chce brac przez 4 tygodnie pierwsze bo wiadomo ze susta nie dziala na poczatku tylko nie wiem jak z susta rozpiska w sumie mam jedna ale nie wiem czy dobra zeby robic strzaly co 5 dni caly czas po jednym wiec nie wiem czy dobrze ?? i tu prosze o mala pomoc. Po kuracji chce znowu wziasc kreatyne tez phytochema po 3 tygodniach clomid kiedy juz zakoncze branie kreatyny i clomidu to chce wziac winstrol 20 strzalow i terme na 6 tygodni. Po tym znowu jakies male odblokowanie i na cale wakacje 720 tabletek hmb. Napisalem to wszystko bo chcialbym dowiedziec sie czy moze ktos ma jeszcze jakis pomysl zeby cos moze zmienic no sam nie wiem. To wszystko jest rozpisane mniej wiecej na 8 miesiecy taki plan sobie ulozylem mam juz wszystko zakupione i realizuje go :) Ale moze tak jak pisze ktos ma jakis jeszcze pomysl do tego co napisalem. Tak wogole to nie chce jakies grubej masy osiagnac bo mi bedzie przeszkadzac bo trenuje na macie wiec nie potrzebna mi jest gruba masa ale pare kilo by sie przydalo nie powiem w sumie to sila to jest cel tego. Nie napisalem tego ale chyba nie potrzebne jest ze zakupione mam jeszcze odzywki do tego wszystkiego prolact phytochema, gainera i weglowodany. Zeby nie bylo ze tylko koks bede bral ale na okraglo przez te 8 miesiecy te odzywki co napisalem. Wiec to tyle i mam prosbe o jakies rady moze cos zmienie glownie mi chodzi jak z ta susta ?? Dobra narka czekam na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
jesli dobrze zrozumialem chcesz zaczac winiacza zaraz po odbloku? imo rozsadniej dodac go w drugiej polowie cyklu (choc to sprawa dyskusyjna to moze pomoc w zapobieganiu retencji wody i aromatyzacji) zamiast zaczynac nowy nie robiac zadnej przerwy
bez fronta z metanem na kicka wyszloby
1-10 sustan 250mg e7d
1-4 metan 15-20mg ed
4/5-10 winian 50mg e2d
przynajmniej ja bym tak zrobil

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-01-05 15:31:35

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
Jakie zawody?? VT, czy Judo?? W jakiej kat. wagowej?? Ile razy w tygodniu trenujesz?? Ile z tego to silka?? Masz za soba jakies cykle??

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Zawody vale tudo i judo teraz warze gdzies 85 kg wiec moge jeszcze z 6 kg przytyc albo wskocze do wyszej kat. ale to zamierzam w przyszlym roku nie w tym za wczesnie na to. Kiedys 2.5 roku temu pierwszy raz sprobowalem koks i to bylo 20 strzalow tescia prolongatum ale to wogole nie bylo przemyslane wogole taki spontan bez odblokowan itp.. rzeczy. Pare miesiecy temu stwierdzilem ze teraz wezme sie za siebie z mala pomoca. Wlasnie rozpisalem sobie takie cos na 8 miesiecy a pozniej zobacze co dalej bo napewno nie zakoncze na tym bylo by to bez sensem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Jezeli chodzi o treningi to mam wtorek czwartek sobota silownia a poniedzialek sroda piatek niedziela mate do tego raz w tygodniu biegam. Chcialem cos jeszcze dodac ale mysle ze bedzie za duzo i bede sie palil.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon

Następny temat

Czysta Teoria

Wiecej