SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki bf na oko, czy sylwetka będzie się mniej więcej nadawać do sportów sylwetkowych

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 242
Witam! Zredukowałem fatu z 110 do 80 kilo lecz to chyba jeszcze za mało (na moje oko), i pytanie moje się tu rodzi :D Czy moja sylwetka będzie się nadawała (kiedyś) do sportów sylwetkowych i jakbyście ją krótko opisali (endo,ekto,mezo)? Oraz jaki jest na oko mój BF (nie mam suwmiarki i tego przyrządzenia do mierzenia bf).

Wzrost: 182
Waga: 80 zredukowana z 110








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Podobnie uważam jak koledzy wyżej , nie ma co tu redukować bo bardzo szczupło będzie lepiej skupić się na dołożeniu masy mięśniowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
niestety kiepskie foty, zbytnio nic nie widac. bf moze byc stosounkowo niski, jednak malo jest rowniez masy miensiowej stad moze wydawac sie wysoki bf

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 242
Postaram się potem przysłać lepsze fotki (te robione gorszym telefonem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie rob pod swiatlo:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak narazie to jeszcze nie ma co myśleć o sportach sylwetkowych, bo jeszcze wiele brakuje do tego by stanąć na scenie...
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dobrze by było jakby ktoś Ci zrobił w naturalnej pozie lub ustaw samowyzwalacz bo tak to telefon i ręce pól ciała zasłaniają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zwykla, przeciętna sylwetka niestety ale na razie za wczesnie żeby o o nich myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ile czasu już redukujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 242
Redukuje od początku wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 242
@BPL-G @georgu Wiem o tym że na scene jeszcze mi dużo brakuje, na razie nawet mi to po głowie nie chodzi, ale czy jest sens w moim przypadku próbować coś osiągnąć w sportach sylwetkowych czy lepiej to odpuścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to najwyzsza pora troche odpocząć od tej redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem w treningu 5x5

Następny temat

tatuaż a siłownia

WHEY premium