SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki Spalacz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1855
Witam
Denerwuje mnie odchudzanie,i chce zainwestowac w spalacz...
Mam 15 lat,dieta jest,ostatnio zaczolem sie opuszczac...
Mam kolegów w tym samym wieku co stosuja suple i spalacze.
Mam nadwage 15-20kilową...
Chce sie tego pozbyc,bo niemoze byc samych kompleksów....
I mam pytanie jaki
Proponowali mi CLA ale wole sie poradzic
Wczesniej probowalem Thermo Speed Extreme ale zle sie czulem po nim....

Waga: 90

Wzrost: 178

Obwód klatki: niewiem

Obwód ramienia: 38,5

Obwód talii: niewiem

Obwód uda: niewiem

Obwód łydki: niewiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Niewiem 20kg

Aktywność w ciągu dnia: 3413414

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 113411

Odżywianie: 141331

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: 341314

Stan zdrowia: 343341

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3143

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: 134143

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: 3343312

Stosowane wcześniej diety: 3123433

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3154 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24717
Heheheheeh w te pola w ankiecie nie trzeba było nic wpisywać - przeszłaby i tak

Dobrze, że zauwazyłeś problem ! Spalacz niestety to margines w całym wyniku odchudzania. DIETKA i ĆWICZENIA ! Jakby sam spalacz działał to ja bym... to... jezus maria

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2011-06-02 18:44:55
napisał(a)
Początkujący
Dobry masz opis pod podpisami ;] odzwierciedla twe wypowiedzi ;]
A co do tego,mam diete,biegam,ale jakiegos spalacza bym zazucil ;)
Pozdro

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3154 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24717
Z twojej wypowiedzi wynikało że swoje nadzieje pokładasz tylko w spalaczu. Ja chce Ci pomóc ale jeszcze nie rozumiesz tej pomocy

Ze spalaczy jak nie stosowałeś wcześniej żadnego to weź jakiś lekki np dyma burn xtreme - i tak uważam...ba...WIEM że nie wiele on pomoże bez odzywiania i dobrego treningu.

Rozpisz diete i trening to się poprawi.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
15 lat i spalacz??? musisz byc albo desperatem, albo zdrowie ci niemiłe.
w takim wieku- gdy rosniesz i dojrzewasz, chudnie sie przez wyrzucenie smieci z diety i ruszenie dupska spzed komputera i tv. zamiast pisać głupoty -idź sie poruszaj- na lepsze ci to wyjdzie

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 545 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2926
Wiem że sezon nadchodzi, wiem że desperaci napływają.. no ale żeby nie zauważyć tego to naprawdę.. http://www.sfd.pl/Aktualizacja!!TU_PYTAMY_O_SPALACZE_TŁUSZCZU__TYLKO_Z_ANKIETA_STR_1-t474893.html 

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Przyznam,że mała desperacja jest ;/
W sierpniu jade na kolonie,i chce wyglądać jak najlepiej.
Ruszam sie w h....,Dieta jest,tylko pytalem czy spalacz moge dolaczyc,bo zalezy mi na tym ;/

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4615
Możesz, ale nikt ci tu nie doradzi, nie pomoże w tej sprawie, bo jesteś na to za młody! A nikt tu nie bedzie się przyczyniał chyba do psucia ci zdrowia. Najlepszym spalaczem w twoim wypadku jest jeść zdrowo i się ruszać, to ci powinno wystarczyć.

a co zrobisz to na własną odpowiedzialność, twoje zdrowie, twoje życie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 545 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2926
Nie ma bata, po 16-nastce będziesz mógł się zastanawiać nad spalaczem jak nie później..
Dietę dopnij, aeroby itp. możesz spróbować HIIT albo Tabate jakbyś chciał i miał na to siły.
Do sierpnia nie zrzucisz 20kg, nawet na najlepszym spalaczu i głodówce. Pierwszy nastąpi zgon, albo w najlepszym wypadku pobyt w szpitalu przy totalnym wycieńczeniu organizmu. Wiem że na reklamie piszą fajne rzeczy, że po tam 12tyg. wypalisz cały tłuszcz, odsłonisz wszystkie mięśnie itp.. ale tak nie będzie u nikogo niestety.. A pociesze Cię tak, że gdy BMI pokaże Tobie już wagę w normie, trzeba będzie dalej trzymać dietę i dużo ruchu, bo tłuszczu jeszcze zostanie. W porę coś chcesz budować formę na lato nie powiem

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Spox a cos co chamuje głód ?

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
dobrze ulozona dieta

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc sprawa Odżywiania

Następny temat

Instrukcja- BEUER PM 26

Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Doping mózgu - suplementy dla studentów Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską