SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki Plan treningowy,dieta,odzywki na początek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Witam postanowiłem zacząć trening na poważnie ćwiczę razem z kumplem u niego na siłowni .Mamy swoj plan treningowy ale uważam że potrzebuje on troche poprawek z tąd moje pytania

Chce ćwiczyć przede wszystkim na siłę mile widziany jest też przyrost masy .Słyszałem że w takich wypadkach ćwiczy się dużymi ciężarami po 2-3 serie z mniejszą ilością powtórzeń

Jak z odżywkami czy na początku opłaca się jakieś kupić ? myślałem o białko, jakiś węglowodanach po treningu , jakieś witaminy

Jak z dietą co byłoby odpowiednie dla początkującego

Jutro Postaram się ułożyć mój plan treningowy i dietę i mam nadzieje że z waszą pomocą uda mi się go doprecyzować

Waga: 70

Wzrost: 180

Cel treningowy: sila

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąć

Uprawiane inne sporty: sporadycznie pilka nozna siatkowka,biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): własna siłownia

Dieta: w trakcie tworzenia

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7429
Na siłę to piramidka Joea Weidera poszukaj w wyszukiwarce.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141148
Zadne odżywki, przy swojej wadze jesteś w stanie wszystko wyciągnąc z jedzenia - za kase którą chcesz przeznaczyc na suple/odzywki kup kurczaka,rybe, oliwe z oliwek, orzechy, ryz - to co ci jest potrzebne w diecie.

http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Poczytaj jak się odżywiać.

Co do planu to FBW będzie odpowiednie, poszukaj.

Pzdro

DG

napisał(a)
Początkujący
oliwa z oliwek w jakim celu ? do smażenia potraw ? orzechy ziemne do normalnego jedzenia ?
Zakupiłem obecnie parę paczek wafli ryżowych do zjedzenia po treningu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141148
Oliwa z oliwek to źródło zdrowych tłuszczy - do picia albo polewania np. sałatek, nie smaz na oliwie z oliwek.

Orzechy np. włoskie do jedzenia.

Pzdro

DG

napisał(a)
Początkujący
a co z tym planem treningowym ? FVB ponieważ nie mogę znaleźć nic konkretnego na ten temat

Co do diety czy dobrym wyjściem byłoby skorzystanie z strony http://www.darkthorn.republika.pl/zamowienie.html  i zakup gotowej diety indywidualnej za 30 zł
napisał(a)
Ekspert
Po co wydawać kase skoro możesz to zrobić sam, za darmo i się przy okazji czegoś nauczyć ?

http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Czytaj podstawy układania diety, jak coś ułozysz daj do sprawdzenia w dziale odzywianie.

http://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Tutaj masz FBW, ułóż coś pod siebie i daj tutaj do sprawdzenia.

Pzdro

DG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blondiie / Nowa Ja :) REDUKCJA :)

Następny temat

FBW po mojemu ! -czytać,oceniać i doradzać

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka