SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki PH na drugie podejście po EPI?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Na Allegro raz Oxa z Thermo była za 199PLN.
Gdybym miał kaske to bym się nawet nie zastanawiał.
Gdyby był wał to sprawa jest prosta, można zarządać wymiany towaru lub zwrotu. Jest program ochrony kupujących. Kupując na Allegro zawierasz ze sprzedającym umowę chyba cywlino prawną i każdy się z niej musi wywiązać. Więc jak supel byłby wałowany to możesz typa zgłosić na pały lub do prokuratury za niewywiązanie się z umowy. Wierz mi, że żaden Allegrowicz nie chce mieć takich problemów i zawraca kaske, a jak nie to zwraca serwis Allegro.



Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-29 10:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Ja bym wału na koksie raczej nie zgłaszał:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To nie SAA, skoro PH to środki ogólnodostępne i każdy może je kupić na serwisie Allegro i w e-sklepach, to co by Ci mogły pały zrobić?
Na Allegro nie można nielegalami handlować.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-29 17:18:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
A czy allegro jest jakimś autorytetem, choćby pod względem przestrzegania zasad?

na terenie zabudowanym cześć kierowców jeździ szybciej - złamane prawo

w szkole na testach sporo uczniów ściąga - złamane prawo

często przechodzę na czerwonym - złamane prawo

jak bym napisał na sfd, że podczas cyklu na mdrolu,
byłem na Happy Meal w MC, to złamie tutejsze prawo.
Rzuciliby się na mnie administratorzy i reszta forumowiczów.

gdy puszczę bąka w windzie, grymasze i "rzucam" oczami na lewo i prawo szukając winnego - to już przestępstwo z premedytacją

PRAWO jest kontrolą, utrzymaniem bezpiecznego limitu tego co "poza normą", a nie eleminacją wszystkiego co złe.
Karać należy tych i to, co są lub jest na skale masową, nie pojedynczym wybrykiem.

Należy się trzymac zasady złotego środka. Żadnej skrajności w jedną lub dwie strony - umiar. Wszędzie są prawa, zakazy i nakazy. Nie warto znac wszystkie, ale ich intencje i ogólną treść.

Czyli: jak gnać za kółkiem, to nie stówą

jak przechodzić na czerwonym, to wtedy gdy jest się
absolutnie pewnym ( w Wlk.Bryt są specjalne szkolenia
dla starszych ludzi, kiedy warto przechodzić na czerwonym)

jak zjesz mcsyfa, tragedii nie ma jeśli tam nie sypiasz

jak bijesz żonę, to nie codziennie. Na Wielkanoc i Boże
Narodzenie starczy...no dobra, basta.

Odpowie mi ktoś na pytanie co z tym novedexem? Lepiej w trakcie cyklu kreatynowego czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-29 19:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
"Na Allegro nie można nielegalami handlować"
jak widać można

ostatni przykład jest niepotrzebny, wyluzuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bez odbloku...

Następny temat

Jaka deka teraz jest dobra ???????????

WHEY premium