SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka sztuka walki ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 191
Witam!

Mam od dłuższego czasu dylemat.Chciałbym się na coś zapisać Muay Thai, Kick Boxing itd. coś w tym stylu.Problem tkwi w mojej sprawności fizycznej :x mam 14 lat waże ok. 110 kg wzrostu ok.185cm.Mimo tak dużej wagi nie wyglądam tak grubo ale jednak się tak czuje.Najbardziej stresuje się tego (bo już kiedyś chodziłem na Muay Thai)bo nie potrafię się podciągnąć, zrobić pompki, szybko się męczę.Powiem wprost to przez mój styl życia.Ciągle komputer chipsy cola itd. Zero wemnie samozaparcia.Proszę o jakąś pomoc, porady co mogę robić żeby chociaż te pompki robić, bo wiem, że to ważne na treningu.Postaram się nie pić napoi słodkich tylko wode nie jeść ziemniaków itd. itd. biegać wieczorem, ale to wszystko co wiem na ten temat.No i sedno sprawy.Za jakieś 5 miesiący z maksymalnym przedłużeniem do wakacji mam zamiar się zapisać na jakąś sztuke walki.Lubie dosłownie wszystko.Kopnięcia, uderzenia, łokcie, chwyty.Doradźcie mi co będzie fajną alternatywą.

Pozdrawiam ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Najlepiej żebyś już się zapisał, jak masz zapał jaki masz to za dużo nie pobiegasz, bo zawsze będzie ,,dzisiaj nie mam czasu/nie chce mi się, jutro nadrobię" a na sekcji trening jest o konkretnej godzinie, masz być i jest ktoś kto nad Tobą stoi i pilnuje żebyś dawał z siebie wszystko. Na starcie sekcja 3 razy w tygodniu, wyrzucić całkiem z diety cole, chipsy, po miesiącu już będą na wadze zauważalne efekty.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Na początek bieganie, skakanka, rower, basen itp po prostu zacznij się ruszać i ogranicz siedzenie do min :)
Jak już lekko schudniesz zacznij próbować wykonać pompki, przysiady, podciągnięcia i brzuszki. Wszystko na spokojnie metoda małych kroczków i myślę, że tak by było optymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 191
Dzięki SOG dla ciebie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
tak myślę, że by było optymalnie bo 1. podniesiesz kondycję (która się przyda przy sw jaki sobie wybierzesz) 2. spalisz zbędny tłuszcz a jak będziesz lżejszy to i łatwiej będzie się unieść np przy pompce :)
Ważne tylko żebyś uzbroił się w cierpliwość i działał systematycznie a na pewno osiągniesz cel ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
ja bym od razu startować na muay thai.kondycja podskoczy,spalisz trochę masy i załapiesz podstawy.zajrzyj do działu odżywianie zacznij od 10 wskazówek żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
przestań jeść chipsy a nie ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 191
Chipsy to ziemniaki ;) A poważnie no to chyba logiczne że przestane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Polecam odrazu tajski. A jesli jednak nie na poczatek jaka kolwiek forma wysilku np. bieganie , plwyanie, skakanka , z tym ze regularnie . Slodkie napoje i slodyczne odstaw calkowicie. Jesli masz jakies pytania zapraszam na priv , chetnie pomoge :). Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 191
Zaczne od jutra trening z tego poradnika : httpwww.bieganie.plindex.phpshow=1&cat=13&id=256  i za 3 miesiące śmigam na MT pozdrawiam i dzięki za pomoc wszystkim ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Powodzenia ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak chcesz chwyty to idź na MMA, najlepiej od razu...założę się ,że samemu nie zmusisz się do niczego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks i Siłownia

Następny temat

Kość policzkowa

WHEY premium