SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaka przedtreningowka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2718

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8811
hej wam
Wiem ze to banalny temat ale dawno zadnej nie bralem juz pare lat i nie wiem co jest obecnie na topie. Wiec ostatnio bralem kreatyne monohydrat, pozniej dolozylem, beta alanine, cytruline i efekty byly super. Prosze was o pomoc co teraz moge dorzucic do kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4099 Napisanych postów 68579 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 562713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2914 Napisanych postów 56758 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612487
Jak zależy Ci na pompie mięśniowej to np. Allnutrition Hero Pump może się fajnie sprawdzić: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIooffr8XC3AIVRbbACh3P4gm3EAYYASABEgK3GvD_BwE 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2850 Napisanych postów 39828 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 315438
Dobrze było by wiedzieć czego oczekujesz od pre

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6202 Napisanych postów 141010 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1036329
w sumie to co mozna dorzucic do kreatyny ogranicza jedynie nasza wyobraznia. wybor jest szeroki
od produktow wykazujacych dzialanie synergistyczne z kreatyna jak beta-alanina, poprzez suplementy odzywcze do picia na treningu jak BCAA, poprzez specjalne mieszanki ktore maja na celu podniesc efektywnosc samego treningu, jak wspomniane przedtreningowki
dla jednego wystarczy sama kofeina, dla drugiego juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8811
Kofeina do kraetyny to troche malo. Mam porownanie: ostatnio bralem kraetyne , beta alanine, cytruline. W czacie brania skonczyla mi sie beta alanina i sila momentalnie spadla a dalej bralem kreatyne i beta alanine. Jesli chodzi o BCAA to lipa przeciez,pelno jest na temat bcaa na youtube.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4099 Napisanych postów 68579 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 562713
Nie wkrecaj sobie i nie oglądaj za dużo fantastyki . Dostałeś odpowiednie rady , co z tym zrobisz to już Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6202 Napisanych postów 141010 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1036329
Pprzem83
Mam porownanie: ostatnio bralem kraetyne , beta alanine, cytruline. W czacie brania skonczyla mi sie beta alanina i sila momentalnie spadla a dalej bralem kreatyne i beta alanine.

jak sie skonczyla i nadal brales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2914 Napisanych postów 56758 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612487
Na pewno jest to działanie psychiki. Suplementy nie działają w ten sposób. Nie są to magiczne substancje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Skonczyla sie tylko beta alanina ( pomylilem sie ) Nie bylo to dzialanie psychiki, momentalnie jak przestalem brac beta alanine sila poszla na dol, sam nie moge w to uwierzyc ale tak bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Beta alanina to nie jest turbo doładowanie czy jakiś anabolik . Różnica będzie w dłuższej perspektywie i nie aż tak znacząca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze witamin.