SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaka przed treningówka do kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2039

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32554
jak dla mnie saw lub redweiler, super pump jak dla mnie też słabiutki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26947
No w SAWie to to 5 g napisali chyba tylko po to zeby wiecej porcji wychodzilo. Bo watpie zeby ktos tyle bral

Po treningu to posilek najwazniejsze bialko do tego wegle. A nie proch.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1703
A Ty ile ladowales s.a.w. ?

Początkujący

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138673 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960087
napisał(a)
Początkujący
no własnie ja raz dałem 10g i zjechalem na treningu brak siły zamulony.. nie wiem czemu tak sie stalo

Początkujący

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138673 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960087
napisał(a)
Początkujący
daje 5g ale wtedy nie czuc prawie w ogole tego działania;) , na pewno tez przez to ze wczesniej brałem no xplode . sam juz nie wiem co robic, czy sprzedac s.a.w czy sprobowac jeszcze raz 10g albo z 8

Początkujący

napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Początkujący
no ok spróbuje ;) a tak w o ogóle SOG dla Ciebie ;) za dobra wymiane zdań:D

Początkujący

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Dokładnie SOG się należy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer!!! Pory spożycia @@

Następny temat

Zestaw

Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light