SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odżywka na przytycie???

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Witam wszystkich,
Chciałbym się spytać jakie powinienem brać odżywki na stopniowe podwyższenie wagi. Mam teraz około 70 do 73 kg max, 18 lat i 190 cm wzrostu. Robię dużo pompek, brzuszków, mam jeden hantel ale to nic nie pomaga jem duzo mięsa, witamin itp... Brałem kiedyś magnum 8000 ale po zjedzeniu 4 kg nawet jednego małego kg nie przytyłem ... Może mi ktoś w końcu doradzi co może mi pomóc nie chce odżywki która mnie wywali w kosmos chce na spokojnie dotrzec do celu. masa 85 do 90 kg mnie bardzo zadowoli... za pomoc bede bardzo wdzięczny czekam na odpowiedzii... Aha brzuch mam naprawde wyrobiony ale co z tego jak nie ma tłuszczu...

Polska Górą $$$

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
wiesz zeby nabrac masy to trzeba trzymac diete z dodatnim bilansem kalori , ewentualnie mozesz dokupic se bialko/gainera ale tylko jakos uzupelnienie diety np. jak nie masz czasu zjesc pelnowartosciowego posilku , trzymasz miche ? na silke moze sie zapisz jak chcesz troche miesa dorzucic a nie tylko w domu ? pzdr
2

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
dokladnie , bez odpowiedniej diety i gainer ci nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
A jaką diete jak dla mnie polecacie jesli mozna wiedzieć hmm >?

Polska Górą $$$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
poszukaj na forum tematów było miliony ...........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
wylicz swoje zapotrzebowanie kalori podziel bialko/tluszcze/wegle na forum masz wzor jak to sie robi i uloz cos sensownego w innych dzialach masz napisane co i jak jesc

pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witaj
Po pierwsze to tak jak wspomnieli koledzy wyzej powinienes zapoznac sie z podstawowwymi zasadami diety.
Musisz jesc okolo 5-6 pelnowartosciowych posilkow dziennie
Ostatni posilek w ciagu dna powinen skladac sie z bialka + tluszczy np twarog + oliwa z oliwek
Posilek przed i po treningowy najlepiej w postaci kompletnego obiadu np ryz + mieso + warzywa , przed treningiem dodatkowo warzywa polac sobie lyzka oliwy z oliwek.
Pozostale posilki mniej wiecej w rownych odstepach czasowych

Odzywki jakie moglyby ewentualnie Ci pomoc to:
Bialko - jak nie masz pomyslu co zjesc na ostatni posilek , nie lubisz twarogu etc , mozna sobie zrobic porcje bialka i do spania , bardzo dobre rozwiazanie

Odzywka weglowodanowo bialkowa jaka jest gainer , gainer to obiad w postaci szejka , jesli nie masz czasu lub mozliwosci zjedzenia jakiegos posilku w ciagu dnia , takim szejkiem go zastepujesz.
Pozdrawiam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plakat

Następny temat

Czy dieta masowa skróci życie?

WHEY premium