SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna dla piłkarza ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Witam
Trenuje pilke nozną od jakiegos czasu rownize cwicze na silwoni (dopiero 1,5 miesiaca) czytalem ze dla pilkarza dobrym suplem jest kreatyna a jeszcze lepszy jabłczan. Czy nie jest dla mnie zawczesnie na kretke (mam 17 lat) ?? a jesli moge brac to czy odrazu moge jabłczan czy musze zacząc od mono ?? mam diete, cwicze regularnie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
jeżeli twój staż treningowy (jako piłkarza) jest już spory, z powodzeniem mozesz pokusić sie o suplement kreatynowy. Możesz w pierwszym cyklu zastosować jabłczan kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Dzieki za odpowiedź. A jaki jabłczan moglbym wybrac ? myslałem nad TCM MEGA CAPS. DO tego mam juz kupione Carbo, System Protein 80, zetsaw witamin (centrum z apteki :) ) i ZMA czy dodac cos jeszcze ?? moze jakis antykatabolik, zastanawuialem sie nad HMB MEGA CAPS ?? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
oczywiscie TCM jak najbardziej. W zakresie antykatabolików, do kreatyny polecałbym przede wszystkim HMB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Mam jeszcze pytanie co brac w dzien meczu a dokalkdnie przed meczem aby miec wiecej energi i sily. Zawsze w przetwie emczu pilem izotoniki a po zakocnzeniu robilem tak jak po islowni czyli carbo a potem bialko. Czy kupic jakis napoj energetyczny lub cos innego ?? slyszalem cos o taurynie i guaranie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
tutaj rzeczywiscie polecam taurynę, doskonale wspomaga procesy energetyczne w mieśniach i zwiększa kondycje psychiczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Pytanko rozpadla mi sie przypadkowo kapsulka TCM i stwierdzilem ze proszek smakuje jak witamina C !!! Tak ma smakowac? Może zamiast krety wcinam wit.C hehe pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Mam do Pana jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o diete w dzien meczu (mecz ok godz 15 - 17) czy jest normalne sniadanie i obiad tak jak mam w diecie czy moze cos zmienic ?? czy jesc jakies specjalne produkty ?? i mam tuta plan tego jak bede zazywal suple i odzywki w dzien meczu:
Rano:
HMB MC 1 kaps.
TCM MC 2. kaps
Witaminki
przed meczem:
HMB MC 1 kaps.
TCM MC 1 kaps
napoj enerhetyczny techno power (jesli nie pomylilem nazwy) do tego 2 kaps. tauryny
w trakcie meczu:
izotonik
po meczu:
Carbo
po 30 min bialko SP80
TCM MC 2 kaps.
wieczorem:
HMB MC 1 kaps
TCM MC 2 kaps
ZMA
i troche bialka na noc
czy mzoe tak byc ??
Z gory diekuje za odpowiedź i poprawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pusta kapsułka w thermo speed

Następny temat

Tauryna+Hmb+L-Glutamina - rozpiska?

WHEY premium