SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaka kreatyna?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2659

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam,
mam nadzieje, ze trafilem do dobrego dzialu :). Chcialbym kupic kreatyne, chodzi mi o konkretny produkt, konkretnej firmy. Krealkalyn, jablczan lub ester , zadnych stackow.
Bede wdziedzny za odpowiedz.
ps. Czy dzial Progress ma cos wspolnego ze sklepami Progress?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49678
Na pierwszy cykl to na pewno mono to z Vitalmaxa zielone niejest złe albo z Universala
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 762
Ja byłem zadowolony z Mega Capsów Mono Olimpu.
Wziąłem to na pierwszy raz i byłem bardzo zadowolony

Mój cel - nie mieścić się w koszulki XXL...

napisał(a)
Początkujący
Nie pierwszy cykl ale po sporej przerwie. Zadnego mono. Olimp zostawie na koniec jak nie bedzie innej opcji. Chociaz bylem dosc zadowolony z krealkalynu olipmu. Moze jakies inne propozycje macie?
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 730 Napisanych postów 31862 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233364
dlaczego nie mono?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10612 Napisanych postów 43219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Zadnego mono.

napisał(a)
Początkujący
Zbyt duze podejscie woda.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2038 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32715
gadasz głupoty i tak po cyklu woda spada

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

napisał(a)
Początkujący
Nie wydaje mi sie, ze gadam. Specem nie jestem a wiem, ze nie ma co porownywac dzialania innych form do mono. Poza tym, jest jeszcze w "trakcie" a nie tylko "po".
Zatem,..macie jakies propozycje na inna kretke?
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2038 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32715
to kup zwykły jabłczan np z treca zyskuje dobre opinie koło 70zł na jeden cykl

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

napisał(a)
Początkujący
A cos zagranicznych firm mozecie polecic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadmiar białka

Następny temat

ostre przyprawy a slaby smak potem

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana