SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna [podciaganie, lekkoatletyka]

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Cześć!
Za 3 miesiące mam testy w jednostce straży pożarnej. Od kilku tygodni się podciągam i jestem zadowolony z postępu. Jednak za jakiś miesiąc postanowiłem dołożyć suplementację w postaci kreatyny. Wiem, że będzie to ester. Myślę nad cytrynianem lub pirogronianem. PRIORYTETEM jest drążek- chcę zrobić możliwie jak najwięcej podciągnięć, jednak oprócz tego trenuję lekką atletykę[we własnym zakresie, regularnie 3x w tygodniu]- biegam głównie na dystansie 100-200m. Stąd mój wybór padł na podane wyżej estry, które w lekkoatletyce sprawdzają się podobno najlepiej. Nie ćwiczę dużo na siłowni[czasem raz w tygodniu], toteż estry wydają mi się bardziej odpowiednie od monowodzianu, gdyż zapewniają w miarę stały poziom kreatyny w ogranizmie i nie przekształcają się w takim stopniu w kreatyninę, która jest przecież zbędna. Co sądzicie o moim wyborze? Dziękuję serdecznie za odpowiedzi.
Kamil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie spodziewaj sie spektakularnego skoku efektywnosci po kreatynie.

I jesli juz, to brałbym monohydrat kreatyny.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Nie spodziewam się spektakularnych skoków. Mono odpada. Za dużo siedzę w chemii i biologii, żeby się na mono skusić. Poza tym nie podałeś racjonalnego uzasadnienia swojej opinii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Na mnie dobrze działą Magna Power z AAKG, nie wiem czy jestem w stanie wyrazić dokładnie wzrost siły, ale mślę, że est to na poziomie 20 - 25% więcej...
Jeśli nie brałeś mono, to też nie wiesz jak na ciebie zadziała, spróbuj, możesz dla zwiększenia wydolności dołożyć AerO z biogenixa (cytrulinę).

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zdecydowanie postawilbym na Magna Power

jako 'jedyna wykazala' wyzszosc nad innymi formami kreatyny
a cieszy sie znakomitym odbiorem wsord uzytkownikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Zastanawiałem się nad chelatem magnezowym kreatyny, ale ciągle nie mam pewności. Czemu w lekkiej atletyce tak mocno chwalą cytrynian i pirogronian?

Jeszcze pojawia się pytanie, czy chelat, pirogronian i cytrynian tak jak monowodzian potrzebują fazy nasycenia?

Zmieniony przez - klamka91 w dniu 2011-03-21 10:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aby komorka miesniowa mogla w pelni korzystac z dobrodziejstw kreatyny (niezaleznie od formy)
MUSI byc nia wysycona
jednak jesli nie zalezy Tobie na czasie 'pierwszego efektu' NIE musisz robic fazy wysycenia
wystarczy spozywac srednio 5 g kreatyny (roznie w roznych formach sie przelicza wage preparatu) przez okolo miesiac

ladowac Magna Power zdecydowanie odradzam
duze dawki magnezu moga dzialac np przeczyszczajaco ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jaką wyższość?
jakies linki prosze
badania lub cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Dziękuję Biniu za odpowiedź. Mi nie zależy na czasie, zatem nie zastosuję fazy nasycenia :) Tak jak teraz po sklepach patrzę, to nawet nie idzie za bardzo dostać piro i cytry, zatem przekonaliście mnie Panowie do chelatu, czyli Magna Power :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przekonaliście mnie Panowie do chelatu

bedziesz zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na wysokich węglowodanach?

Następny temat

Co się dzieje z LECYTYNA POWDER

WHEY premium