SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaka kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

napisał(a)
Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 826
Siema nie wiem czy to odpowiedni dział jeśli nie prosiłbym o przeniesienie tematu. A więc do rzeczy mam pytanko jaką kreatyne polecacie na jeden cykl 4 no maxymalnie 6 tygodniowy? najlepiej w kapsułkach. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2610 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296986
Po pierwsze to podaj dane takie jak:
staz
wzrost
dieta

wtedy bedzie mozna cos powiedziec.

I przenosze do innego dzialu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1267
najlepiej brać kreatyne przed treningiem
napisał(a)
Początkujący
staz: Zaraz dwa lata
waga: 83 kg jestem ektomorfik zaczynałem niedowaga :)
wzrost: 180cm
dieta : jest na mase :)
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2610 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296986
W takim razie wybierz jakikolwiek monohydrat odpowiadajacy Ci cenowo. Wg mnei nie ma sensu lykac kapsow, ale jak juz uwazasz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Początkujący
znaczy wiesz, ostatnio vitalmax w prochu miałem i przyjmowałem 5g do buzi i popijalem 250ml wody niewiem czy dobrze robiłem, poprostu nie umiem przyjmowac krety w prochu dlatego wole tabsy. I jeszcze takie pytanko czy Kreatyna z universala ujdzie?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 22983 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 172449
Bdb.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
4-6 tygodni to bardzo krótko jak na cykl kreatynowy.

Co to znaczy że nie umiesz przyjmować kreatyny w prochu?

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Początkujący
no poprostu nwm mieszac z woda czy pod jezyk.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Nie ma różnicy, jak kto woli.

ps. z tym "pod jezyk' to mam nadzieje ze chodzi Ci o wsypanie do buzi i popicie, a nie trzymanie krety pod językiem

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-01-04 20:30:38

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 2977 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66643
ja tez zawsze tak robie krete do buzi wsypuje i popijam woda , nic się nie zmarnuje

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. odpowiedniego dawkowania supli

Następny temat

Pomoc przy suplementacji

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas