SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaka kobieta dla koksa, pakera? ;)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2290

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44364 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Chciałabym wiedzieć jakie kobiety podobają się umięśnionym facetom. (chodzi mi o sylwetkę, czy musi być wysportowana, chodzić na siłkę itp?) Nie ukrywam że bardzo bym chciała takiego dużego faceta:) (stąd moje pytanie)
Oczekuje że są tutaj tacy i odpowiedzą mi na to pytanie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2611 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297007
Witaj,
gust jest tak indywidualną kwestią, że nie ma jednego typu kobiet który się podoba trenującym. To, że facet trenuje nie ma wpływu na jego preferencje co do urody kobiet

Jak chcesz to nawet możesz sobie prześledzić FB różnych zawodników i zobaczysz, że kulturyści mają prze różnej urody kobiety. Od wysportowanych po pulchniutkie dziewczyny. Od takich, które nawet do łóżka idą w pełnym makijażu, do takich, które można by określić mianem 'full natural'

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 103511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1094564
nie ma konkretnego typu, jeden bedzie lubiał wysportowane inny trochę pulchniejsze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1477 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 196047
A Ty jak wygladasz ? Wrzuć może foto to powiemy czy sie nadasz

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 245 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9861
Moj typ sie nie zmienił, ważąc 60kg i wygladajac jak patyk podobał mi sie ten sam typ kobiet co teraz. Niestety ja im już nie :D w tych czasach duży to wcale nie znaczy przystojny, laski wolą patyków ładnie uczesanych, imprezowcow czy inny szajs. Świat schodzi na psy... :P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 35 dni Przeczytanych tematów 153
(to ja zadałam pytanie, zalogowałam się )
Dziękuję za odpowiedzi i zgadzam się z Wami że każdy ma inny gust dlatego wiem że moje pytanie takie trochę bez sensu ;D
napisał(a)
Początkujący
ANISK
Moj typ sie nie zmienił, ważąc 60kg i wygladajac jak patyk podobał mi sie ten sam typ kobiet co teraz. Niestety ja im już nie :D w tych czasach duży to wcale nie znaczy przystojny, laski wolą patyków ładnie uczesanych, imprezowcow czy inny szajs. Świat schodzi na psy... :P

Serio masz problem z kobietami? Myślałam że kobiety lubią takich.
Co do tych patyków to tacy mnie podrywają najczęściej (ważą chyba mniej niż ja ;D)

:(
napisał(a)
Początkujący
Amg27
A Ty jak wygladasz ? Wrzuć może foto to powiemy czy sie nadasz

No właśnie myślę że bym pasowała do takiego typa ale co z tego jak oni wolą dziewczyny które nie mają nic wspólnego ze sportem
A ja sama nie wyobrażam sobie żeby mieć faceta który nie trenuje :(
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1477 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 196047
Cos tu nas bajerujesz

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 204 Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 22265
Idz do działu doping, ktoś Cie przygarnie.
napisał(a)
Początkujący
qw3rty
Idz do działu doping, ktoś Cie przygarnie.

No tak średnio bym chciała takiego typa ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szaszetki

Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików