logo
zamknij zamknij

Jaka kara za pobicie ?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11271

0 5 0
napisał(a)
pompek93
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10576
Witam. Mój brat (15lat) pobił kolesia (20lat) za wyzywiska itp... Dzień przed tym ten typ groził mu, że go pobije. A więc spotkaliśmy go i zaczął kozaczyć. Mój brat pchnął go, ten go odepchnął i zaczęła się bójka. Brat pobił go i złamał mu nos. Ten poszedł na psy i wszystko zeznał, powymyślał swoje historyjki, że tylko stał, nie chciał go bić itp. Sprawa w sądzie już jest założona. Teraz pytanie jaką może ponieść kare mój brat wrazie jakby został winny? Proszę o wypowiedzi
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
dywciasfd
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15197
kurator, nic wiecej raczej.
1
napisał(a)
pompek93
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10576
Nasza starsza była dziś wzywana na komende i tam właśnie jej powiedzieli, jeśli przegra sprawe to będzie miał kuratora, będzie płacił odszkodowanie i jeszcze poprawczak ...
1
napisał(a)
dywciasfd
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15197
Odszkodowanie fakt, moze trzeba bedzie pokryc koszty leczenia plus zadoscuczynienie. Ale z tym poprawczakiem to watpie. Kumpel mial kilka lat temu podobna sytuacja, wrecz identyczna. Dostal tylko kuratora.
1
napisał(a)
iceman20
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4730
Czytając twój problem mogę powiedzieć tyle : Śmierć konfidentom. Współczuję ci i to ten co go skopaliście powinien dostać karę.
1

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

napisał(a)
baranek_
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1538 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15207
To brat teraz za kozaka będzie uchodził, na***ał 5 lat starszego :D
a tamten byłby mądrzejszy to by na psy nie poszedł, a tak to nie dość że małolat mu nastukał to się na psiarnie poszedł poskarżyć. HEHE
Ale to co mnie w tej sprawie dziwi to to że on był sam, tak?
Skoro tak to nie ma świadków, a was jest dwóch i macie wspólną wersje (a w niej oczywiście on zaczął), skoro on poszedł na psy, to mógł tylko zaznanie złożyć. Co innego jeżeli by brata psy zwineły podczas bójki wtedy psiarnia z urzędu zakłada sprawę o pobicie. A tak to ten leszcz założył sprawę, jeżeli dojdzie do niej przegrany będzie płacił koszty rozprawy. A jeżeli wy przegracie to jeszcze i odszkodowanie. Możecie albo się z nim dogadać, albo iść na rozprawę i w zaparte opowiedzieć swoją wersję.
napisał(a)
freddie12
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3374
ja miałem cos podobnego:) bardzo brzydko podbiłem gosciowi oko i w ogóle takie tam. dostałem ostrzeżenie nic wiecej. on moze najwyżej kuratora;)

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

napisał(a)
niezłomnyy
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10539
nie powinien dostać twój brat nawet kuratora... o ile potraficie się dobrze tłumaczyć.. że, zastraszał twojego brata.. itd..zresztą sąd weźmie też pod uwage rożnice wieku.
napisał(a)
pompek93
Początkujący
No on był tam z kumplami i my z kumplami. Świadkowie byli, to było na dworcu ;p Jego "ziomki" nawet mu nie pomogli tylko się śmiali hah. A potem na psiarni wymyślili swoje ***ane historie. "Było trzeba się pilnować a nie psiarnie ku*wa wzywać !"
napisał(a)
damianxrt
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2663
To ten 20 latek coś cienki w uszach był skoro dał sprać się dla jakiegoś gnojka z 2 gim :)
napisał(a)
Stoker
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22973
też sądzę że nie będzie kuratora, u mnie małolat za podwójne pobicie miał ostrzeżenie, sąd brał pod uwagę że to pierwszy taki wybryk i różnice wieku jak ktoś napisał, bo też nastukał starszym

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thomas Kurz "Tajemnice Rozciagania: Trening Gibkosci Nóg"

Następny temat

Witam Mam Pytanie

Musli - porównanie okiem dietetyka

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Ćwiczenia pomocnicze do przysiadu

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

09-10.09.2017 GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - WYNIKI

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

Najlepsze smaczki z FIWE 2017