SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka gazeta? Ankieta.

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17764

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Siema, chciałem się was zapytać jaka waszym zdaniem jest najlepsza gazeta branżowa i co lubicie czytać. Może podobne tematy by się znalazły, ale starej daty, a wiadowmo poziom gazety może się szybko zmienić. W ankiecie 4 najbardziej popularne gazety branżowe. Muscular Development, KiF, SDW oraz Mens Health (przez niektórych uważaną za taką). Za mądre uzasadnione wypowiedzi oraz udział w ankiecie SOG.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MD ma tylko ładną okładke czym zachęca najbardziej do kupna, ale tak naprawde to nic wartościowego w środku gazety nie ma, żadnych ciekawych info, pokażą 3-4 treningi jakiś gości i tyle, a gazeta kosztuje 12zl a warta 5 co najwyżej

osobiście juz MD nie kupuje, wole kupić karkówe za te 12zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muscular development jest dobra gazeta jest wiele info o diecie treningu i suplementach itp

kif i sdw tez maja w sobie dobre info


mens health nie wiem nie widzialem






ankieta: muscular Dev
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17425 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196410
Muscular Development jest tylko godne uwagi reszta to moim zdaniem strata kasy.
W MD jest wiele ciekawy artow pisanych przez gwiazdy(Dorian Yates,Victor Martinez itp.) no i kupony ktore moznna wymienic na probki
a w reszcie niema nic ciekawego

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367
Tylko i wyłącznie MD.
Dużo ciekawych artkułów, od cholery zdjęc,ciekawa szata graficzna, jedyną jej wadą jest to że skupiają się głównie na stanach a o Polsce jest moim zdaniem troche za mało.
Ankieta :MD

"3/4 życia spędziłem na treningach, resztę zmarnowałem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja SDW :)
Przerzucilem sie z MH w ktorym 60% gazety to reklamy a reszta to jakies marne porady

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Głos na Muscular :) Fajna gazetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SDW i KIF bije na głowe muskulara ! haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3781
TYLKO MUSCULAR!

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1993
TYLKO KIF!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15003
MD i nic wiecej!:)sporo ciekawych artów

Zmieniony przez - ANIMALPUMP w dniu 2010-01-03 14:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
ja kupuje MD i KiF. KiF mi się lepiej czyta pod względem graficznym (ładnie dobrana kolorystyka stron) w MD te zdjęcia i czarne strony mnie nie przekonują. Pod względem merytorycznym chyba + dla MD. Dałem głos na MD.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Styczniowy KiF - ekstra kalendarz na 2010 z Pudzianem

Następny temat

wszystko w pdf

Wiecej