SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta itp A6W

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72
Witam mam 13 lat wzrost 1,65 a waże aż 61KG i od dzisiaj zaczelem robic A6W i nie wiem co mam jesc na sniadanie obiad kolacje i czy oprocz a6w jeszcze jakies cwiczenia musze robic czy wystarczy mi to i takie tam czy oplaca mi sie gdzies isc i kupic odzywki jakies i czy w tym wieku mi nie zaszodzi czy cos ? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Odżywki odstaw, dietę sobie ułóż. A6W ? Siada na kręgosłup z tego co mi wiadomo ;/. Także osobiście Ci nie polecam A6W. Odżywek tymbardziej bo jesteś młody i dopiero zaczynasz :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Poczytaj posty podwieszone np. 10 wskazówek żywieniowych, w Twoim wieku nie potrzebujesz diety, tylko ogólne zasady odżywiania. A6W raczej nie jest dla Ciebie, lepiej zacznij biegać czy ćwiczyć z masą Twojego ciała np. pompki, przysiady czy podciąganie się na drążku.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-08-10 18:26:27

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-08-10 18:26:41

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2012-08-10 18:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Zaszkodzą nie sięgaj po nie w takim wieku.

k***a do czego to doszło, dzieciaki na forum w wieku 13 lat o suplementy się pytają, niedługo 16/17 - obowiązkowo bomba, przykre to.

Jedz co lubisz i odpuść sobie 6 weidera, na dietę przyjdzie jeszcze czas.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Dokładnie , w takim wieku nie warto się truć , dieta też może Ci zaszkodzić. Chyba ,że ułoży Ci jakiś dobry dietetyk :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Tak wysyłaj 13latka do dietetyka. Na niedożywionego lub na spasionego patrząc na wagę nie wygląda więc mija się to z sensem.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
No ja wiem . Nie mowię ,że teraz.. Tylko taka rada na przyszłość , Chillout ziom :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak widzę takie tematy to nie mogę się wyluzować, martwię się społeczeństwem

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
daj troche sportu jakas pilke czy ksozykowke i bedzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 75KG [zdjęcia]

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium