SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka ławeczka do ćwiczenia mięśni brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Witam wszystkich, a więc chciałbym zakupić jakąś ławeczkę głównie do ćwiczenia mięśni brzucha ze wskazaniem na brzuszki, jestem początkujący, w domu mam ściskacze, sprężyny takie do rozciągania (nie wiem jak się to fachowo nazywa), oraz hantle z waga 25kg. Robienie na glebie brzuszków jakoś do mnie nie przemawia i "odchęca". Budżet: 250zł. Liczę na jakieś wskazówki, rady itd. Najlepiej podawać linki jaką ławeczkę polecacie. Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie wiem po co ci ławeczka do samych brzuszków, moim zdaniem strata kasy...

Odwiedź dział Marbo i Kelton tutaj na forum, poszukaj w ich ofertach i popytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
zamiast brzuszków lepiej robić wznosy nóg prostych i zgiętych na podłodze dają lepszy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Tylko w tym problem że plecy strasznie nawalają przy robieniu na samym dywanie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest za cwiczenie?

Następny temat

poradzcie co wiecie

WHEY premium