SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrzucic tluszcz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Mam 27 latek. Przy wzroscie 176cm waze 85 co jest o kilka jak nie o kilkanascie kg za duzo. Zreszta widac. Treningu silowego nie uprawiam bo kilka razy probowalem i stwierdzilem ze nie dla mnie. Wole aeroby (rower, bieganko,tenis). Mam do was jako fachmanow kilka pytan. Otoz chcialbym zrzucic te zbedne kilogramiki ale cos mi ni idzie. Od 3 tygodni od pon. do pt. rowerek do pracy (2x7 km), raz czasami 2 razy w tygodniu tenis po 1,5 godzinki po godz 18, a jak nie to rowerek stacjonarny w domku przez jedna godzinke. Co do posilkow to 3xdziennie(godz 10,14,17) w niewielkich ilosciach i zlozonych generalnie z warzyw lub serow (np.pomidor + 2 kromki chleba) I do tego 1 jogurcik dziennie tak kolo poludnia. Od 3 tygodni nie spadl zaden (!!!) kg. Az mnie to deprymuje. Nie to cobym odrazu przestal sport cwiczyc bo to akurat lubie ale zaczne zrec znowu :) Stad moja prosba o jakiekolwiek rady od Was. Moze jakies kopniaki na spalanko tluszczu, jakies masci ? ? ? Jestem w tych sprawach amatorem wiec kazda madra rada bedzie dla mnie jakims kierunkiem. Postanowilem sobie ze do konca sierpnia zrzuce 5-7kg a jak sie uda to i wiecej ale miech poszedl a tu oprocz lepszego samopoczucia nic :) Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Shprot.
Zrobiłeś kilka błędów w sposobie odżywiania.
Wyrzuć ze swojej diety chleb- zastąp go ciemnym pieczywem lub chrupkim ( np. WASA) oraz sery, które zawieraja duże ilości tłuszczy.Twoja dieta powinna pierać się na białku. Musisz dostarczyć organizmowi 3 gramy na 1 kg ciała.
Zamiast 3 posiłków jedz 5 mniejszych kalorycznie. I następna sprawa. Przed wysiłkiem fizycznym zażywaj termogenik ( dużo jest ich w ofercie sklepów internetowych ). Może to być sama L-carnityna, może coś bardziej kompleksowego jak Therma Pro. Zwiększa one Twój metabolizm w trakcie wysiłku i pozwolą na efektywniejsze spalanie tłuszczy.

Powodzenia.

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia i Strongman i trójbój siłowy ***
*** OPEN YOUR MIND ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki bardzo za rade Przemo. A co do termogeniu to polecasz jakis konkretny co sie sprawdzil ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Myślę, że na początek możesz spróbować z L-carnityną.
500 mg na pół godziny przed wysiłkiem fizycznym. Stosuj przez 2-3 tygodnie i zobacz efekty. Jak będą dobre to można będzie jeszcze dołożyć karnitynki.
Jak nie zadziała do spróbuj jakąś Thermę ze sklepów prowadzonych przez uczestników forum.

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia i Strongman i trójbój siłowy ***
*** OPEN YOUR MIND ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym był ostroży z termą na początek - nie od parady efedryna będąca praktycznie podstawą działania ECA (np Thermy) jest na liście niedozwolonych środków dopingujących - poprostu może zaszkodzić zdrowiu. Kofeina z resztą też ale jest duży margines jej dopuszczalnej dawki.

Spróbój na początek L-karnitynę ale w ilości ok 700-1000 mg /dzień dołóż ewentualnie do tego Chorom i Lecytynę. Jeżeli to nia Ciebie nie poskutkuje dopiero wtedy spróbój czegoś mocniejszego - ale nie bierz na początek efedryny


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Panowie. Z tego co widze to polecacie L-karnityne. Tak tez zrobie. Tylko jak to zdawkowac ?? Powiem kiedy i jak sie ruszam :)
Rano 7:30 codzienie rower 7km (jakby co moge troche km dorzucic bo pojezdze w kolko troche :) ). Po poludniu 16:00 to samo. Pozniej kolo 18:00 tenis 1,5 godzinki albo rowerek stacjnarny 1 godz.
Kiedy i ile do tego wziac L-Karnityny ?? ? Przed(0,5 godz.) kazdym ruchem po 300mg bedzie dobrze ?? ? Z gory dzieki :) i sogi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Poł godzinki przed jak najbardziej powinno wystarczyć
Jeżeli zdecydujesz sie na Lecytyne i Chrom (obydwie polecam z firmy Olimp) - bierz je podczas lub po posiłkach - warto je brać nie są zbyt drogie i spotęgują wzajemne dzialanie.
Po miesiącu zarzywania l- karnityny odstaw ją na ok miesiąc inaczej bedzie coraz mniej skuteczna, przez ten czas możesz spróbować HMB w dawce ok 2g dziennie, po miesiącu możesz powrócić do karnitny stosując ją razem z HMB. Chrom i Lecytynę możesz brać przez cały czas


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak dla mnie to jaka kupic L-Karnityne ?? Olimp ma zwykla i 500 Forte Plus. Forte ma 500mg/kapsulke wiec chyba by za duzo bylo na raz.
Ale nie wiem. Poradzcie :) A moze nie z Olimpu brac tylko z innej firmy ? ?? Napiszcie co najlepsze bo opieram sie na Waszej duzo wiekszej niz moja wiedzy :) Podajcie mi konkretnie produkt a bede dlugo wdzieczny :) Co do Lecytyny i Chromu to poprzegladalem stronki i juz chyba wiem o ktorych BYK pisal(Lecytyna 250g i GTF, oba Olimp) wiec zdam sie na niego :). Ale pomozcie mi z wybraniem L-Karnitynki. Z gory dzieki i pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
L-carnityna Olimpa jest dobra gatunkowo.
Jeżeli forte m 500 mg w tabsie to polecam. Wystarczy wtedy 1 tabs przd treningiem.
Uważam jednak że ajlepsze karnityny są w płynie np. w ampułkach.
Ostatnio czeski Nutrend wypuścił na rynek ampułki.Multipower tez robi w ampułce jest chyba 1.2000 mg.
Ampułki są droższe od tabletek ,ale jeżeli dysponujesz kasą to polecam.

*** Znawca w dziale Nasze zdjęcia i Strongman i trójbój siłowy ***
*** OPEN YOUR MIND ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Wg mnie 500 mg będzie nieco zbyt małą dawką, minimum to 700 i to jest dawka dodzienna nie tylko stosowana przed treningiem
Ze swojej strony mogę polecić kapsułki Nutrenda - na mnie podziałały
brałem w dawkach 2 w dni nietreningowe i 3 w treningowe
Obecnie biore karniyne Megabola w takich samych dawkach ale dopiero tydzień więc nie moeg nic powiedzieć o ich skuteczności
Co do ampułek - w pełni zgadzam się z Przemem


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1437
a ja mam takie pytanie z innej beczki, czy przez ten czas od kad zaczoles uprawiac sporty zmienila sie twoja sylwetka? Duzo osob oczekuje nie wiadomo czeko na poczatku ( zmniejszenia wagi) ale to tak nie jest jezeli wczesniej nie upraiwlaes rzadnych sportow to napoczatku ci sie masa miesniowa rozwija dopiero pozniej zacznie sie spalanie i to byc bardzo szybkie.
Czy mierzysz podstawowe parametry (talia, biodra itp) co jakis czas? to jest duzo lepszy wskaznik, niz waga na samym poczatku odchudzania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZAT

Następny temat

nie umiem zrobic rzezby:(((((

WHEY premium