SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić rzeźbę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, mam na imię marcin i mam 19 lat. Chciałbym przerobić masę na rzeźbę, lecz nie wiem jak się do tego zabrać. Ważę teraz ok 117kg przy 185cm. Kiedyś chodziłem na siłownie sporo, i stosowałem dietę białkową, wiem że ludzie mówią o niej dużo, ale udało mi się zrzucić na niej 10kg w ciągu 7 tygodni. Potem chodziłem na boks i tam to na prawdę po pół roku zaczynało coś się zmieniać, lecz porzuciłem boks bo mój klub się zamknął. Teraz chciałbym wrócić na siłownię + dieta, tylko pytanie jaka? białkowa? a może bezglutenowa? Jakieś białko? karnitya? Proszę o porady jak zacząć tak na poważnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Zacznij z ustaleniem swojego zapotrzebowanie i stopniowo ucinaj kaloriie. Na początek to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Niee, to za mało. Zresztą chce zacząć znów ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Jeżeli wiesz lepiej to po co pytasz? Oczywiste, że siłownia + dieta to na początek wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie da się przerobić "masy na rzeźbę".
To są osobne tkanki i jedyne co możesz zrobić, to pozbyć się nadmiaru tłuszczu, a w późniejszym okresie rozbudować mase mięśniową.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena techniki martwego ciągu.

Następny temat

FBW - ocena, pomoc w wyborze

WHEY premium