SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zgubić chociaż 1 cm w pasie?????????

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

61

Wzrost

164 cm

Staż treningowy

3 miesiące

Obwód pasa

76

Obwód klatki piersiowej

96

Obwód uda

55,5 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia, aeroby, rower

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

b. dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

ćwiczenia na przyrządach, rower, bieganie

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

białko ok 75 g dziennie, tłuszcz - 34g, węgle -108g

Wrażliwość na stymulanty

nieznana

Możliwosci finansowe

nie więcej niż 200 zł na m-c

Cel/problem/opis

utrata tkanki tłuszczowej w okolicach pasa i dołu pleców
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z którym biję się od początku treningu na siłowni. Staż jest krótki - niecałe 3 miesiące. Efekty ćwiczeń są już ogólnie widoczne, stosując plan treningowy ułożony przez fachowca i dietę moja sylwetka wyraźnie się zaczęła zmieniać. Nadmieniam że trzy miesiące temu byłam osobą kompletnie nie uprawiającą żadnego wysiłku fizycznego. Jak się położyłam na skośnej ławce do brzuszków to nie mogłam się podnieść, a po kilometrze na bieżni padałam ze zmęczenia. Teraz biegam 8 w ciągu godziny i z ławką nie mam jakichkolwiek kłopotów. Pozmieniały się proporcje ciała z wyjątkiem jednego: Nie mogę zgubić ani jednego centymetra w pasie!!!! Zaczęłam więc drążyć temat i oto co usłyszałam:
. nie dam rady bo jestem w średnim wieku i są to sprawy hormonalne,
. katować brzuch do bólu jeszcze przez parę miesięcy,
. wyrzucić nabiał z powodu zawartej w nim kazeiny (podobno pogrubia skórę) i przerzucić się na białko z ryb, drobiu i wołowiny,
. zastosować l-karnitynę i jakiś dobry spalacz,
. nie stosować karnityny, bo nie działa,
. itd.....
Dodam że ćwiczę na siłowni 5 razy w tygodniu, aeroby 50-60 min 4 razy na tydzień. Ćwiczenia na brzuch są różnorodne: zarówno na przyrządach jak i na macie.
A na brzuchu jak było 76 cm tak jest ciągle... i ani jeden mm nie znikł
Czy ktoś może mi pomóc jak to sensownie ogarnąć?
Aha - dostałam w spadku całą stertę l-karnityny 1500 Extreme mega caps, Thermo Speed Extreme caps i cały słój BCAA. Jak to mogę wykorzystać?
Będę wdzięczna wszystkim za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Lejdis zapraszaja,tam Ci predzej pomoga :) https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ok dzięki ja tu dopiero się ogarniam, no to w gruncie rzeczy junior ze mnie.. :D ^^. Zamknę temat i przerzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
1,LADIES
2,liche jedzenie
3,słaby trening
4,2+3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a choroba?

Następny temat

Jak ruszyć to straszne brzuszysko ?????

WHEY premium