SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zejść do 12 procent tłuszczu u kobiety ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
NICK: szuszu291
WIEK: 18
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 miesiące
WAGA CIAŁA: 53
WZROST: 170
OBWÓD RAMIENIA: 26
OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: 51
OBWÓD BIODER: 80
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74
OBWÓD TALI 66
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:80
CEL: 12 % tkanki tłuszczowej, mocna rzeźba
CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: asymetria łopatek
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? w miarę poprzez restrykcyjne diety była ok. 2 letnia przerwa
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: cutting edge, sojavit olipmu, kolagen na stawygną
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) dużo diet o niskiej kaloryczności około 1000-1500 kcal, próby z dietą 80/10/10 i duuużo kalori większość z owoców
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? teraz zdecydowałam się na weganizm z powodów etycznych i zdrowotnych, wiem że ciężko mi będzie na tej diecie osiągnać cel, jestem w stanie włączyć do diety jajka i produkty nabiałowe fermentowane około 1500-2000 kcal
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? bez zmian
PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK
Witam, jestem nowa na forum, nie za bardzo orientuję się czy taki temat już był, szukałam i nie znalazłam tego co by mnie interesowało. Moim celem jest jak największa redukcja tłuszczu ok.12 % przy tym wyrabiając mięśnie. https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpt1/t51.2885-15/e15/11208401_1422699784715133_1476206482_n.jpg https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/e15/11205645_855113737894206_1230794654_n.jpg https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xft1/t51.2885-15/e15/11116726_1570093283244125_650960468_n.jpg  mniej więcej taka sylwetka mnie interesuje. Chciałabym się dowiedziec jak ułożyć diętę i jak ćwiczyć na siłce, żeby to osiągnąć? Dużo powtórzeń mały ciężar czy odwrotnie ? Wiem, ze z dietą wegańską będzie problem dlatego bardzo proszę o pomoc kogoś kto się na tym zna, ewentualnie włączę do diety jajka i nabiał fermentowany.
Zdjęć na razie nie mam możliwości wrzucenia :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html proponuję zapoznać się z tematami tutaj, jak i w dziale przygotowania do zawodów, tematy pań https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_zawodów-f458.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Niestety za dużo mi nie daje przeglądanie diet dostosowanych do innych osób, liczyłam na pomoc w tym konkretnym przypadku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to załóż temat w dziale Ladies SFD

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ale tu Koniowi raczej nie chodziło o to żebyś się zastosowała do diety Pań z Ladies i z działu przygotowania do zawodów, tylko o to żebyś miała pogląd mniej więcej jak zejść do tych 12%..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
no
, a jak chcesz pomoc w konkretnym przypadku, to daj coś od siebie - propozycję diety, treningu, inaczej za konkrety przyjdzie Ci płacić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Mój trening to wtorek nogi-barki, czwartek plecy-triceps, sobota klata-biceps, cardio robie w domu rower-rolki. Moja dieta na razie wygląda tak przykładowo :
śniadanie: owsianka na wodzie z cynamonem i jabłkiem i odżywka białkowa
II śniadanie : kasza gryczana lub ryż brązowy
obiad : ciecierzyca prażona lub gulasz z fasoli
podwieczorek : 2 jabłka/ banany/pomarańcze co jest pod ręką z owoców
kolacja : sałatka ( sałata, pomidor, ogórek, słonecznik, rzodkiewka, marchew)
To są przykładowe rzeczy jakie jem, nie wiem jak poobliczać te makroskładniki itd, nie wiem czy obcinać kalorie, czego mam dodać lub odjąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Ile tu masz kalorii?? Z 1000 będzie chociaż??
Wrzuć to w kalkulator na potreningu to przy okazji będziesz miała makro policzone.

Zmieniony przez - pro666 w dniu 2015-05-10 11:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Dieta do radykalnej zmiane, brak białka i zdrowych tłuszczy(orzechy, oliwa, tłuste ryby)..
Najpierw wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij te 10-15% kalorii. Jesteś kobietą także zdrowa ilość tłuszczy jest niezbędna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
szuszu291
Mój trening to wtorek nogi-barki, czwartek plecy-triceps, sobota klata-biceps, cardio robie w domu rower-rolki. Moja dieta na razie wygląda tak przykładowo :
śniadanie: owsianka na wodzie z cynamonem i jabłkiem i odżywka białkowa
II śniadanie : kasza gryczana lub ryż brązowy
obiad : ciecierzyca prażona lub gulasz z fasoli
podwieczorek : 2 jabłka/ banany/pomarańcze co jest pod ręką z owoców
kolacja : sałatka ( sałata, pomidor, ogórek, słonecznik, rzodkiewka, marchew)
To są przykładowe rzeczy jakie jem, nie wiem jak poobliczać te makroskładniki itd, nie wiem czy obcinać kalorie, czego mam dodać lub odjąć.




ta dieta wygląda tragicznie. nie dość, że makro i kcal są kompletnie źle dobrane, to:
II posiłek- same ww. gdzie bialko, tłuszcze?
podwieczorek- j.w
kolacja-j.w., z tym, że to w ogole jest tylko dodatek do posiłku, bo same warzywa, w dodatku te których nawet nie trzeba liczyc w bilans

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz na brzuchu.

Następny temat

Dieta do oceny (masa)

WHEY premium