SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zdrowo przytyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443
Cześć. Mam 13 lat, 167cm wzrostu i 42kg wagi. Co jeść aby zdrowo przytyć? Nie chodzi mi o tłuszcz tylko o to aby przybrać tak ze 3-4kg na wadze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Nie 3-4 kilo tylko więcej, strasznie szczupły jesteś. Prawie jak ja. Jesteś młody to nie stosuj wyliczeń, suplementów i innych głupot. Przeczytaj:https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

powodzenia/

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443
Dzieki. Artykuł przeczytam później, bo teraz jestem na telefonie


U mnie z jedzeniem nie ma problemow. W czasie lekcji 8-14 jem 6 skibek chleba tych największych). Potem na obiad też dużo jem. A potem coś sobie podjadam po treningu (okolo 18), jakies ciastka, biszkopty. I okolo 20 jem kolacje (ze 4 skibki chleba). Tak jen zawsze, ale wcale nie moge przytyć, jedynie wtedy kiedy urosnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przeczytaj uważnie ten art bo biszkopty i chleb nie jest to ani zdrowe ani dobre rozwiązanie nawet na masie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Masz jeszcze czas. im wczesniej dojrzejesz do zdrowego odzywiania tym lepiej dla Ciebie. pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie - nowy

Następny temat

Dieta LoW CarB ułożona z suplami do oceny..

WHEY premium