SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zbudowac potetrzna FORME ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak biegac zeby miec potetrzna kondycje!!??
Co daje bieganie krotko dystansowe a co dlugo dystansowe czy moze mi ktos pomoc w ulozeniu treningu, dodam ze trenuje 3x w tyg kyokushin i 2x silownie chce do tego jeszcze cos pobiegac jak to zrobic ? PROSZE O POMOC !!!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
biegajac krotkie dystanse wyrabiasz szybkosc
biegajac dlogie dystanse wyrabiasz wytrzymalosc

kondycje najlepiej budowac od minutowych wybiegan ,nastepnie przechodzac do kilometrazu i dodajac rozne elementy

twoj trener karate napewno ci doradzi jaki sobie dodac trening biegowy
zna cie i wie co potrafisz a jesli nie to na poczatek radzilbym sobie tak:zalezy ile mozesz biegac w tygodniu??

p----
w-25min
s----
c-30
p---
s-35
n-20

spokojnego biegu rozpoczetego rozgrzewka,biegac tak sobie przez 4tygodnie dodajac w kolejnych tygodniach po 5min a w 4tygodniu zrobic 3treningi po 25min,30min,i 25min,
a nastepnie bym sobie zrobil kilometraz,jesli bezproblemu bedizesz sobie biegal te 4tygodnie

1tydzien-25
2--------30
3--------35
4--------20

w zime robi sie wlasnei duzo objetosci wolniej ,dodajac sily,i innych elementow,przez zime sie buduje forme na lato

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawie sie zapowiada
moj trening wyglada mniej wiecej tak:
pon - karate
wt - silownia
sr - karate
czw - silownia
pt - wolne
sob - karate
niedziela - wolne

Czasu na biega nie mam nadto wiec tylko pozostaje mi walnac gdzies trenign typowo pod kontem wytrzymalosci badz szybkosci
Tylko jeszcze jedno pytanie co powinno sie robic pierwsze wytrzymalosc czy szybkosc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
zaczynajac cokolwiek to najpierw:
>>robi sie wytrzymalos
>>pozniej rozbi sie szybkosc
najpierw buduje sie dobre fundamenty na ktorych stawia sie solidny dom
ale w pozniejszym okresie robi sie np:jeden dzien szybkosc a na drogi dluzsze wybieganie,

zalezy co i jak i kiedy bo rozne opcje treningu inaczej zadzialaja w roznym czasie

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli prosilbym cie: zebys napisal mi to jakos w miare zrozumaile(sorki ze to tak glupio zabrzmialo) jakis trening biegania na wytrzymalosc i trening na szybkosc dodam ze mieszkam w takim miescju jak zakopane wiec mam gdzie biegac :) z gory dzieki i bede zobowiazany!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
osobiscie to radzilbym zaczac tak jak napisalem ci do gory,to powoli bedize cie dostosowywac do kolejnych trudniejszych treningow,,to bym najbardziej polecal

a ty ile mozesz biegac w tygodniu?? jak dotej pory masz czasy np na km??lub przy dluzszym wybieganiu??

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
tam miales dwa dni wolne wiec rob sobie tak 4xna tydzien

1dzien-np: 2km (spokojnie na 5'-5'30''/km)+10x400m(na 1'20'',,przerwa2'30'')+2km spokojnie do domu
2------6km spokojnie
3-----tak jak w pierwszy tylko daj sobie np:6x800m,4x1km,
4-----8-10km spokojnie +Sa 4x50m,+3xWieloskok

sprobuj cos takiego,zmieniajac sobie dystanse,jeden dzien rob tempo a w kolejny spokojne rozbieganie,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
tu masz https://www.sfd.pl/temat191184/

i dalej bieganie

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam jeszcze szanse ??? :(((

Następny temat

Coś na wyskok

WHEY premium