SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak zacząć aby nie mieć problemów Proszę o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 107
Witam nie wiem jak zacząć ale napisze to co najważniejsze
mam 16lat 174cm wzrostu 89kg wagi.
Kupiłem sobie 2x hantle każdy po 15kg i mam też sztangę obciążenie 35kg i skakane.
i chciałbym zacząć ćwiczyć ponieważ jestem zbyt słaby o to mi chodzi że nie daję rady się podciągnąć ani robić pompek
mam ustaloną diete. i teraz chciałbym poćwiczyć nad bicepsem tricepsem i klatką piersiową
i mam nadzieję że ktoś mi tu odpowie i pomoże
a mam takie pytania czy jak zacznę ćwiczyć żeby mieć tą sile to i z czasem będzie widać ten biceps? i czy przy tych ćwiczeniach nie przybędzie mi masy? (wagi)
I czy mogę ćwiczyć codziennie po 1h te same częsci ciała czy tak nie można?
i czy mógłby ktoś mi napisać jak powinienem taki trening wyglądać dla
początkującego? chodzi mi ile na biceps seri i po ile i jakie przerwy
PROSZĘ O POMOC moje (gg32803264 jakby coś:) )
Jeżeli nie pisze tu gdzie trzeba to przepraszam ale jestem nowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2223 Napisanych postów 48382 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269245
http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html  zapraszam do działu junior.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 16 lat

Następny temat

Pierwsza dietka do oceny :D

Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym!