SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć!!POMOCY!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20 lat

Waga

71 kg

Wzrost

201 cm

Staż treningowy

brzuszki i pompki w domu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna, jazda na rowerze

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

sport

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

do 100zł

Cel/problem/opis

przybrani masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 116
Witam!
Mam 20 lat. Mierzę 201cm i ważę 71kg :/. Idzie lato i chciałbym coś z sobą zrobić żeby jakoś wyglądać. Chciałbym prosić o pomoc. Czy może ktoś powiedzieć jak dobrze w warunkach domowych przybrać na masie (choć trochę), tu powiem że jem dużo 3x posiłki dziennie, mam chyba szybką przemianę materii. Może ktoś poleci jakąś przykładową dietę? Od 2 tygodni robię brzuszki 50x rano i wieczorem, pompki też 50x rano i wieczorem. Kolega proponował zakup gainera ale nie wiem czy to dobry pomysł, czy nie za wcześnie.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 140
hmm gainer? odradzam
Skup się na diecie i trennigu. Jezeli masz możliwość zapisz się na siłownie. Proponuje Fbw (full body workaut) :D
Musisz obliczyc sobie dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze (białko, wleglowodany i tłuszcze) --> tu masz kalkulatory http://potreningu.pl/kalkulatory  i tu masz jak wygl. poszczególne cwiczenia ---> http://www.atlas.sfd.pl/dla_mezczyzn-a2.html 
Stwórz sobie diete i trening a my poprawimy i wskażemy Cie na odpowiednią drogę.

Pamiętaj!
Nie ma op*******nia siĘ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze supli !

Następny temat

Co Polecacie

WHEY premium