SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak wytrenować górne partje ciała??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1104
Witam!!Mam 16 lat ćwiczę 5 miesięcy 3 razy w tygodniu. poniedziałek klata,motyle, Środa: biceps,triceps Piątek: Barki,plecy
Moje wymiary to:
wzrost:174cm
waga:73kg
wyciskanie:92kg
klata: 106
biceps:34
udo:59
W mojej postawie i masie widzę duże różnice. Przed treningami ważyłem 58 kg biceps 27,5 wyciskanie 60kg
Mimo treningu 5 miesięcy słabo wyrzeźbiły mi się kaptury, motyle:(:( i wyraźnie odstają od reszty mięśni.Proszę o podpowiedzi jakie ćwiczenia mam wykonywać aby zwiększył sie ich rozmiar i rzeźba. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.PozDro!!!

Siłownia, odżywki, koksy i d*****:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 896
Na kaptury najlepsze są oczywiscie szrugsy a ja na motyle robie podciaganie szeroko, wiosłowanie, dobre jest tez ściaganie drazka gornego wyciagu. Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie te cwiczenia sa super moj kolega tez je robi i motyle ma wielkie

Bez masy nie ma klasy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 896
Aha i tak na marginesie to motyle sie cwoczy z plecami bo ta sa miesinie plecow a nie klaty. ogolnie to masz złe połączenie parti

Bez masy nie ma klasy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1104
tzn. mi sie pomyliło w poniedziałek robie sama klate a motyle robie razem z plecami.

napisał(a)
Początkujący
a co to są te szrugsy bo pierwsze słyszę??

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1302
Trzymasz sztange lub sztangietki i podciagasz cały ciężar do góry właśnie kapturami (ręcenie pracują).Spójrz do atlasu cwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z siłą

Następny temat

Pomoc w planie siłowo masowym ( najbardziej mażona pomoc Wodyna)

Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Trening funkcjonalny Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?