SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wypracowac formę po masowaniu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Witam, cwicze juz ponad rok, mam ulozony trening, zbilansowana diete. Na nadchodzace wakacje zamierzam wyrobic sobie formę, tak aby dostac sie do szkoly policyjnej lub szkoly wosjskowej. Zamierzam tez zrobic jakas lekka redukcje. Co polecacie aby jak nalepiej wypasc na testach sprawnosciowych. Poki co bardzo ciezko idzie mi z bieganiem z racji mojej wagi.


Tutaj troche informacji o mnie:

Waga 112 kg ( podskoczy jeszcze do wakacji, poniewaz wcinam aktualnie cell pumpa, jednak nie chce jeszcze redukowac w pelnii bo poki co idzie bardzo dobrze )
Wzrost 191 cm
Dieta : zbilansowane 6 posilkow
Trening co 2 dni

Na początku chyba nie ma sensu od razu biegac z tego co wiem nie powinienem odrazu wrzucac ciezkiego biegu z racji duzej wagi i tego jak moze sie to odbic na stawach. Czy powininem zaczac od szybkiego marszu czy cos w tym stylu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Marszobieg najlepiej z początku. Jak masz problem ze stawami to polecam bieganie po miękkiej nawierzchni ( lat, pola )

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11152
kawal chlopa jestes nie rozumiem tutaj jeszcze masowania, spaslak chcesz byc czy drugi Pudzian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Masa musiala byc zrobiona poniewaz przy 95 kg nie radzilem sobie prawie wogole z sila, a przy okazji nie wygladalem najlepiej. Wąskie barki i szerokie uda, wiec trzeba bylo cos zmienic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11152
ale chyba sam wiesz ze masa i sila , no i wyglad ;) to nie wszystko zeby zaistniec w Szkole Policyjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Oczywiscie ze to nie wszystko. Lecz jest potrzebna dobra sprawnosc fizyczna. Nic nie sprawia mi trudnosci oprocz biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11152
stary jak z bieganiem masz trudnosci to jak Ty chcesz miec sprawnosc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
nie tyle trudnosc co slaba wytrzymalosc. Nie jest dla mnie problemem przebiegnac 500m. Schody zaczynaja sie po 1km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
I jak Ty z taką wagą chesz doganiac bandytów pijących piwo na ławkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Jak to jak Najpierw będzie strzelał potem zadawał pytania:D. A tak na serio to jeśli poważnie myślisz o munduruwce to kończ masę już dziś i bierz się za bieganie bo nie zrobisz nawet minimum nie mówiąc o jakiś ludzkich wynikach:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Schody zaczynaja sie po 1km
Oczywiście, kończy się glikogen, mieśnie powinny zacząć zużywać tłuszcz a do spalania potrzebnej przy twojej wadze ilości tłuszczu potrzeba więcej tlenu niż jesteś w stanie dostarczyć.
Musisz przede wszystkim rozbudować mitochondria w których tłuszcz ulega spalaniu, czyli po tym kilometrze przechodzisz do marszu i powinno to trwać przynajmniej godzinę. Uwalnianie tłuszczu zapasowego wspomaga - z dopuszczalnych środków - przede wszystkim kofeina. Do tego do transportu tlenu niezbędna jest hemoglobina, więc dieta musi zawierać żelazo hemowe (głównie wołowina) ale jest też żelazo w tabsach typu
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Ferr_Med-opis3564.html
Dorzuć też pływanie które anagażuje więcej grup mięśniowych niż bieganie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uaaaaaaaaaaa

Następny temat

problem

Wiecej