SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak wykonywać Abs II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3798

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2416
Mógłby ktoś zamieścić tutaj opis jak wykonywać poszczególne ćwiczenia na pierwszym, drugim i trzecim poziomie ABS II?? Albo jkaiś filmik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5005 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19714
napisał(a)
Początkujący
widziałem ten artykuł ale w nim jest tak ch..owo opisane że nie wiadomo o co w tym chodzi. a ja mam namyśli konkrety;
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5005 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19714
internet.pl

// poszukaj sobie w necie.

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-20 20:56:19
napisał(a)
Początkujący
a co robie?? ja masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.
napisał(a)
Początkujący
Tam wyzej jest wszystko.
Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

pzdr
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6335 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25043
Czego nie rozumiesz z tamtego artykulu? Wykonywanie cwiczen jest dosc wyrazne a krotki opis pod zdjeciem zaznacza co nowego wprowadzone zostalo na kolejnym poziomie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase- do oceny, zmiany.

Następny temat

Ustawienie

Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka