SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wygrać z wagą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

m

Waga

113

Wzrost

181

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8 godzin pracy fizycznej. Jedna przerwa o 11. Spać ok 22

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Od miesiąca rowerek 1 godzina dziennie. Chant-elki co 2 dzień po 45 min. na wszystkie partie po trochu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

1000 kcl wynik zerowy.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

BDB

Stosowana lub planowana suplementacja

l-karnityna ,cla ,zielona cherbata i thermale wszystkich gatunków wynik zerowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2523
Witam
Jak w temacie. Mam wieczny problem z wagą . Doszedłem do momentu gdzie moja waga zaczyna mnie męczyć. Od kąt pamiętam to z nią walczę. obecnie warzę 113 kg przy wzroście 181 cm. Pracuje fizycznie na budowie od 9 lat i aż tak za bardzo się nie obżeram. od roku zero piwa (wystarczy jedno dziennie po pracy i po tygodniu 3kg na plus), zero cukru, od roku pije tylko wodę sporadycznie z sokiem. Stosowałem dietę 1000kcl ale nic nie dała i po tygodniu byłem tak słaby ze ledwo wyrabiałem w pracy. Mój metabolizm jest jak sądzę bardzo wolny. Spalacze typu Thermal nic mi nie dają. L-karnitynę , Cla i zieloną herbatę brałem przez rok i nic znaczącego mi nie dały. Thermal pro zjadłem całe opakowanie i oprócz nadmiernej potliwości i pobudzenia ujęło może kilo z wagi.Jedyny środek który naprawdę coś dał była Zelixa, po niej zleciałem do 99 kg przez 2 miechy. Ale wycofali wszystko z subitraminą i czar prysł. Po 3 miesiącach wleciałem na 122 kg. Po tyk wzlotach i upadkach dostała mi tylko lipomastia i zwisające boczki. Ale się nie poddaję i próbuje dalej.
Po przeczytaniu artykułów na tym forum zaczynam rozmyślać że mój odwieczny błąd to dieta. Do wczoraj jadłem głównie 2 lub 3 razy . O 11 pierwsze śniadanie głównie kanapki , o 16 obiad solidna porcja mięsa bez dodatków i to mi starczało , nie byłem głodny i na brak sił w pracy też nie narzekam. Tylko ta waga mnie dobija że nie mogę schudnąć. Warzę ponad 110 od czasów szkolnych gdzie mama dobrze karmiła i ruchu było mało i zawsze się coś podjadło. Ale teraz gdy pracuje fizycznie, a do tego od miesiąca jeżdżę na rowerku po godzinie dziennie plus chantelki co drugi dzień po 45 min. Błąd musi tkwić w diecie albo w organizmie. Chodź lekarz twierdzi że badania mam na bdb.
Proszę o pomoc i podpowiedzi.

Od dziś wystartowałem z taką dietą i planem
1 śniadanie - płatki na mleku typu fitness z orzechami o 6 rano
2 śniadanie - kanapki żółty ser plus ryba, chleb pełno ziarnisty 0 11
Między nimi jakaś przekąska z węglowodanów ok 250 kcl
Obiad 16 głównie mięso raz ryba raz drób i raz wieprzowina i tak zmiana co dzień. Dodatki typu ziemniaki makaron i ryż odpadają.
Kolacja o 19 po ćwiczeniach nic wielkiego ok 250 kcl

Proszę o opinie i pozdrawiam wszystkich chcących pomóc
Ps. od miesiąca zażywam omega3 i aminokwasy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1928
Y rozumiem że jesteś na jakiejś tam twojej Low Carb ? :D Bo nie wiem jak chłop który waży tyle co Ty i pracuje cieżko fizycznie da rade z Przekąską z węglowodanów :) I pewnie to jakis baton ;) Nie tędy droga.
Aha i dieta koszmarna ;p

Zmieniony przez - Crash46 w dniu 2012-02-20 20:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2523
witam
dieta koszmarna , gdyż pracuje w delegacji i na specjały nie mam warunków . Co do ilości to mi starcza nie tyje ale i nie chudnę i w tym problem. Jak zwiększę dawkę to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1928
Warunków ? I tak w sklepie musisz kupić płatki fitness , pewno maja od cholery cukrow , zamiast tego już bys dal owsiane z wodą i słodzikiem , zamiast żóltego sera dał kawał miecha na chlebek np. schab, cyc czy co tam chcesz lub grubo rybki, I to twoje liczenie na oko to też może być przyczyna jak nie dostarczasz organizmowi tego co potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2523
ok zamienimy fitness na owsiane. Dzięki za rade. Pozdrawiam. A z liczeniem kcl wiem ze lipa ale się staram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1928
Naprawdę to nie trudne nie musi być wszystko idealne. Myślę że dasz sobie rade, jak co to pisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla poczatkujacego - co zrobic

Następny temat

Dieta na wzrost.

WHEY premium