SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wygląda Wasz dzień?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Zastanawiam się, jak wygląda Wasz dzień? Jaką część czasu poświęcacie treningowi? Trenujecie rano, wieczorem? Przed, czy po zajęciach/szkole (przed szkołą, to raczej ciężko )? W jaki sposób odpoczywacie, itp. Ogólnie jestem ciekaw, jak wygląda Wasz "typowy" dzień Pozdroo!

Impossible is nothing.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Umnie :d ehe Rano Mamuśka mnie obudzi pojde do szkoły. Przesiedze 5 godzin wruce Zasiąde na kompa. Posiedze na Gygy Wejde na sfd heh i Ide na siłownie. PO silowni Czasami : to jeszcze się przebiegne albo boboksuje w garazu w worek Przyjde się wykompie Obejrze na wspolnej na kompa i kimam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Więc każdy dzień jest prawie taki sam. Wstaje rano robie sobie jedzenie do szkoły i jem śniadanie. Przychodze ze szkoły jem ide na siłownie przychodze myje sie robie sobie jedzenie zabieram i jade do dziewczyny przyjeżdżam jem myje sie ide spać. Dni różnią sie tylko tym że nie ćwicze codziennie to nieraz bezpośrednio po szkole jade do dziewczyny, chyba że kończe późno to sie nie widzimy 2 dni w tygodniu chyba. No ogólnie nie wiem po co ja to pisze Ale nie ma jakiś udziwnien typu wiszenie na żyrandolu po obiedzie albo wieczorne leżakowanie na balkonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
nie wiem sam nawet

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
mniej więcej: wstaje, posiłek, szkoła, posiłek, po szkole posiłek, po posiłku siłka ok. godziny, posiłek, albo siedzę blisko chaty albo idę do panny, posiłek, spać

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 404 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1172
moj dzien wyglonda tak ze cwicze po szkole czyli okolo 20:30 bo mam na popolodnie do szkolki niewiem jak to wplywa wiem ze po szkole ciezko sie mi pozniej cwiczy ale jakos to idzie ciagle do przodu pozdro

Praca,wiara,i duzo wysilku w to co wkladamy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
wstaje ajk mi sie chce jem cos, pozenij jade sie rpzejechac moze do laski czasai wpadne, pozneij jakis obiad silka, pozneij sie gdziec trzeba wybrac cos wypic ogolnei*****em wieje


a jeszcze niedawno rano wstawalem sniadanie szkola w szkole znow jedzenie sen na jakiejs lekcji pozenij koniec szkoly, jazda na obiad, sen, korki, posilek, silka (w dnie nietreningowe laska), posilek, komp, posilek, sen AHH TO BYLO ZYECIE

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Heh ja mam harmonogram mniewiecej taki
Poniedzialek - 11-17.30 sklep ;) W miedzyczasie oczywiscie robie sobie jedzenie itp. POzniej o 18.30 silka. 20.00 wracam kupuje zarcie i znowu robie jedzenie

Wtorek - 11-16.30 sklep ;) Pozniej uczelnia do 20.30 wracam robie jedzenie. Komp w miedzy czasie

Sroda tak jak poniedzialek.

Czwartek tak jak wtorek.

Piatek tak jak poniedzialek.

Sobota od 11 do 15stej sklep Pozniej dziewczyna,albo inna rekreacja.


Oczywiscie to taki szablon Nie jest tak zawsze..

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
NOM TO
Pon.szkoła/trening/jedzenie/odpoczynek/sfd/spać
i tak od pon.-pi. a w soboty imprezy na pełnej świni!

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
czerwony kolo ty masz teraz szkole a nie imprezy ja to sobie moge na pelmej swini poimprezowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
ja tam najmilej spedzam dzien na waleniu gruchy

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
mozna i tak

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skroili mi telefon na silowni

Następny temat

Liroy siłaczem ? hahaha!!

WHEY premium