SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wybić się w piłce nożnej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Witam was jestem tu nowy ale zacznę od sedna, a więc mam 14 lat gram już od 2 klasy podstawowej będę teraz chodził do 3 klasy gimnazjum. Wygraliśmy ligę i awansowaliśmy do ligi wojewódzkiej (Lubelskie) gram w pierwszym składzie jako środkowy napastnik. Zdobywam regularnie po 2 bramki na mecz (czasem więcej). Z tego co wiem z własnych źródeł to wzrost też jest ważny a więc mam 192 cm wzrostu . jestem najszybszy w tym klubie co gram a obrońcy rywala mają ze mną duże problemy jak w powietrzu tak i na ziemi Trener stawia na mnie i każdemu mówi, że jak ma piłkę to ma na mnie grać bo wiem co z nią zrobić . I Mam pytanie do bardziej doświadczonych czy mam szansę na wybicie??

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Szanse zawsze są.Poczytaj w internecie coś o Duncanie Edwarsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
ok poczytam :D

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
no nieźle miał 16 lat już grał w Manchesterze United ;) a ja nie mieszkam na wsi tylko w mieście w Zamościu także jest większa szansa niż z ligi młodzików na dodatek z okręgówki.

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Ja mam podobny problem też chce się wybić ale się boje, że się to nie uda zapisałem się do klubu rok temu skręciłem nogę byłem może na paru treningach mieszkam na wsi a teraz mam już 13 lat ;(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
a masz daleko do miasta gdzie jest w miare dobry klub ??

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Ja (nie chwaląc się) rok temu na wakacjach jak byłem w Holandii w miasteczku Maastricht, klub tam się nazywa MVV Maastricht i seniorzy tamtego klubu grają w Eerstedivisie. Byłem na paru tamtejszych treningach i przyznam, że w Holandii mają lepszy system szkoleń niż w Polsce.

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Przecież to jest wiadome.Komentatorzy mówią, że tam jest najszybszy system szkoleniowy.A w Polsce każdy mógł by być gwiazdą.Kopaszewski urodził się we Francji i nią został.Czyi każdy Polak może być.W Niemczech dużo się też narodziło gwiazd.A system moim zdaniem dobry też jest w klubie West Ham United to on chyba wydał książkę "Mały Piłkarz".?

Ja do miasta takiego dużego mam daleko narazie się zapisałem do zespołu z 5-6 ligi nie wiem dokładnie.Jak poćwicze zapiszę się na www.pilkacv.pl bo teraz przyznam się, że nie gram na żadnym poziomie.

Zmieniony przez - LCBND w dniu 2010-07-08 13:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Chyba tak ale trzeba pogrzebać u wujka google.pl :). I chyba namówię rodziców do wyjazdu na stałe do Holandii xD bo w Polsce to ciężko się wybić :(. Z Zamościa
tu gdzie mieszkam wybiło się na miare kadry narodowej 2 piłkarzy jest to Seweryn Gancarczyk i Przemysław Tytoń.

Ooo co to za stronka??

Zmieniony przez - Messi14 w dniu 2010-07-08 13:30:14

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
A czy ja bym się nadawał na testy do Bełchatowa rocznik 95 ??

Jeżeli masz swój cel, zrealizuj go jak najszybciej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
Znam takie przypadki "wielkoludów". Niby są genialni a to g**** prawda. Wszystko zawdzięczają swojemu wzrostowi i przewagą nad rywalami. Ale gdy będziesz już miał z 16 lat każdemu wzrost się wyrówna i będziesz nikim. Nie wiem jak grasz, ale po tym co zobaczyłem na własne oczy sądze, że jesteś takim typem zawodnika. Trenuj ostro dalej, bo już widać u ciebie gwiazdorstwo, a poczekaj 2 lata i zobaczysz, albo pograj z równymi twoim wzrostem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc prze strzale

Następny temat

wzrost dla piłkarza

WHEY premium